Podobne strony

 • Margo Elektronic

  Naprawa
  Oferta odblokowywania konsoli playstation, naprawy radioodtwarzaczy samochodowych, telefonów komórkowych oraz zdejmowania blokady Simlock.
 • Strona o komórkach, GSM oraz unlock'u

  Oprogramowanie GSM
  Kilka porad dla prawdziwych komórkowców, darmowe programy do zrzucenia oraz sklepik z przeróżnymi akcesoriami dla waszych "zabawek".
 • Teletron

  Usługi
  W zakres usług firmy wchodzi m.in. naprawa telefonów, naprawa faxów czy modernizacja sprzętu komputerowego. Ponadto firma zajmuje się instalacją faxów, konserwacją sieci teletechnicznych oraz montażem zestawów satelitarnych. W swojej ofercie sprzedaży posiada ona: telefony, faxy, telefony komórkowe i inne.
 • akcesoria gsm

  Firmy wg branży
  Do telefonów komórkowych w dzisiejszych czasach nie poleca się stosować podróbek czy nieoficjalnych części zamiennych. Można ich sporo znaleźć na Allegro jednak do nas należy wybór,co kupimy: oryginalną baterie, klawiaturę z gwarancją producenta, legalny telefon lub wyświetlacz LCD czy inne akcesoria GSM. Rzut oka na obudowę, sprawdzenie jak zamyka się klapka baterii może dać sygnał o podrobionej części i legalności.Sklep Rizeer oferuje tylko oryginalne części zamienne do telefonów komórkowych.
 • Skup telefonów - Sprzedaj-Telefon.pl

  Nauka i technika
  Sprzedaj-telefon.pl jest skupem telefonów. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzedaży konsol oraz tabletów. Urządzenia mogą być nowe i używane, o ile dostarczy się zdjęcia obrazujące ich stan techniczny. Skup prowadzi spółka Mobilki, która posiada również salony stacjonarne. Współpracuje z firmami i klientami indywidualnymi. Sprzedawane urządzenie należy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.


:: Serwis telefonów iphone, samsung, huawei, lg i inne - Bimi-Bis Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bimit-bis.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Naprawa smartfonów nie stanowi dla naszej firmy żadnego problemu. Jesteśmy doświadczonym podmiotem, który działa na rynku od lat i specjalizuje się w wykonywaniu napraw różnych urządzeń. Jedną z naszych gałęzi działań będzie wykonywanie napraw telefonów marki Samsung, dla której jesteśmy podmiotem autoryzowanych napraw. Docierają do nas również urządzenia, wymagające napraw gwarancyjnych.