Podobne strony

 • Skup i odkup odszkodowań OC AC - Altis

  Firmy wg branży
  Altis Odszkodowania oferuje atrakcyjne dopłaty do zaniżonych przez zakłady ubezpieczeń odszkodowań komunikacyjnych. Odkup odszkodowań obejmuje zarówno szody z OC sprawcy jak i AC, na autach nowszych oraz starszych. Jeśli Twoja szkoda miała miejsce do 3 lat wstecz to możesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania. Wyślij nam Swój kosztorys a my wycenimy za ile możemy odkupić od Ciebie zaniżoną cześć odszkodowania. Nasz skup odszkodowań działa na terenie całego kraju.
 • OdkupimySzkode.pl - skup odszkodowań

  Firmy wg branży
  Po wypadku komunikacyjnym należy Ci się odszkodowanie. Jeżeli jednak masz wrażenie, że reprezentant firmy ubezpieczeniowej wypłacił zaniżone odszkodowanie zdecydują się na skorzystanie z naszych propozycji. Po przedstawieniu dokumentów postaramy się zademonstrować atrakcyjną ofertę i wypłacimy należność. Gwarantujemy kompetentne działanie i odzyskiwanie pieniędzy od towarzystw ubezpieczeniowych, które starają się na każdym kroku ograniczać wypłacane odszkodowania do minimum. Z nasza pomocą będzi
 • Take Care - dopłaty i odkup odszkodowania OC AC

  Prawo i podatki
  Firma Take Care Polska zajmuje się odkupem i dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych OC i AC. Oferujemy dopłaty do szkód częściowych, całkowitych na pojazdach osobowych i ciężarowych. Jeśli nie chcesz samodzielnie dochodzić należnych Ci pieniędzy, możesz zostawić to nam. My odkupimy od Ciebie zaniżoną część odszkodowania, zapłacimy Ci z góry i od tej chwili odpowiedzialność z wynik procesu sądowego spoczywa na naszych barkach. Prowadzimy odkup szkód OC na terenie całej Polski.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Dopłata do odszkodowania oc - cewik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://cewik.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu funduszy od firm ubezpieczeniowych, które zaniżyły kwotę wypłaconego odszkodowania z OC sprawcy kolizji lub wypadku. Jest to proceder nagminny, a my wiemy jak się przeciwstawić i uzyskać należne kwoty. Pomagamy poprzez dopłaty do odszkodowań OC i odkup odszkodowań. Skontaktuj się z nami, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić.