Podobne strony

 • Studio Fizjo-Fitness - Jagoda Walowska

  Sport
  Studio Fizjo-Fitness Wrocław. W ofercie: fitness, terapia Bobath, trener personalny, pilates, rehabilitacja dzieci, rehabilitacja dorosłych, rehabilitacja dzieci z wadą słuchu, szkolenia fitness, kurs aerobiku, siłownia, studio, szkolenia zdrowotne dla firm, warsztaty fitness, trening odchudzający.
 • Centrum Urody Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Beautiqe - Centrum Urody we Wrocławiu oferuje nowoczesne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, usługi fryzjerskie oraz masaże lecznicze. Do najpopularniejszych zabiegów Centrum Urody Beautiqe należą: - mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa, - radiofrekwencja, - manicure hybrydowy, - masaż klasyczny, - masaż Breussa. Na stronie oferta, pełny cennik, galeria zdjęć oraz opisy profesjonalnych kosmetyków dostępnych w sprzedaży w Centrum Urody we Wrocławiu przy ulicy Kołłątaja 8/1.
 • Masaż Wrocław - skuteczna fizjoterapia

  Medycyna i zdrowie
  Skuteczna i profesjonalna rehabilitacja. Oferujemy kompleksową fizjoterapię - masaż, fizykoterapia, kinezyterapia - dostosowaną do schorzenia i potrzeb pacjenta. Nasi fizjoterapeuci w pracy z pacjentem wykorzystują najnowsze i co najważniejsze sprawdzone metody: pnf, kinesiotaping, terapia manualna, mckenzie. Wykonujemy badania EMG (elektromiografia), USG (doppler) i RTG. W przychodni przyjmują: ortopeda, neurolog, torakochiurg i chirurg.
 • Trener personalny Wrocław

  Sport
  Zapraszamy na stronę wrocławskiego studio treningu personalnego Forfit. Ułożony przez nas indywidualny plan treningowy i dieta to początek Twojej drogi do wymarzonej sylwetki. Pomożemy Ci sprawić, by odchudzanie było skuteczne, trwałe i przyjemne. Aby zapewnić Ci maksymalny komfort na czas treningu oddajemy do Twojej wyłącznej dyspozycji profesjonalną siłownię oraz kameralną salę fitness. Po więcej informacji zapraszamy na stronę!
 • Masaż regenerujący i fizjoterapia z GRUPĄ SilFit z Wrocławia

  Medycyna i zdrowie
  GRUPA SilFit z Wrocławia skupia doświadczonych masażystów, trenerów personalnych-osobistych oraz rehabilitantów. Dzięki możliwości trenowania w centrum Wrocławia nasza lokalizacja jest dogodna dla każdego. Serdecznie zapraszamy na wspólne treningi. Udzielamy konsultacji dietetycznych oraz porad żywieniowych. Pamiętaj, że z GRUPĄ SilFit z Wrocławia zawsze uda Ci się osiągnąć założone cele!


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Wrocławskie Centrum Masażu RehaFit ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rehafit.org/

Ulica: pl. Solidarności 1/3/5

Miasto: Oława
Kod: 53-661
NIP: 894-30-23-349

Telefon: 667 112 989
Opis:

Centrum RehaFit we Wrocławiu to fitnessowo-fizjologiczne centrum aktywności fizycznej prowadzone przez zespół doświadczonych trenerów personalnych, fizjoterapeutów i dietetyków. Dzięki doświadczonemu i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, zapewnia pacjentom i podopiecznym kompleksową opiekę i holistyczne podejście do ich celów i problemów. Centrum RehaFit może poszczycić się wysokiej jakości wyposażeniem i standardem a przede wszystkim doskonałym zespołem specjalistów.