Podobne strony

  • ZAJKOWSKA

    Dom i wnętrza
    Zadaniem firmy handlowej Zajkowska z Białegostoku jest zapewnienie Państwu niezawodnych materiałów budowlanych w korzystnych cenach. Posiada oprócz tego pełen zakres wyrobów hutniczych. Otrzymają tu Państwo między innymi tynki elewacyjne, gips, zaprawy murarskie, wełnę mineralną, płyty OSB, blachodachówki, okna dachowe jak również szereg innych materiałów, niezbędnych do kompleksowej budowy domu. Towar proponowany przez przedsiębiorstwo pochodzi jedynie od sprawdzonych, renomowanych producentów polskich oraz zagranicznych. Dostępny jest także w korzystnych cenach. By zapoznać się z całą propozycją przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
  • Okna Białystok - wawruk.pl

    Dom i wnętrza
    Nasza strona internetowa dostarczy Ci szybko i sprawnie odpowiedzi na pytanie, gdzie szukać jeśli chodzi o najlepsze okna i drzwi białystok. Szybko stanie się dla ciebie jasne i oczywiste, że będziemy tu mogli sprostać nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom. Zachęcamy do przyjrzenia się z bliska naszym produktom.


:: www.oknadrzwi-elmes.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.oknadrzwi-elmes.pl

Ulica: Nowowarszawska 59

Miasto: Białystok
Kod: 15-205
NIP:

Telefon: 85 748 20 96
Opis:

Poszukują Państwo nowoczesnej stolarki będącej odpowiedzią na współczesne design i oczekiwania, jakie stawiają architekci? Wytrzymałej, energooszczędnej i konstrukcyjnie przystosowanej do potrzeb każdego budynku? Zapewniającej również bezpieczeństwo dzięki dodatkowym rozwiązaniom tj. automatyczne rolety aluminiowe? Namawiamy do zapoznania się z ofertą firmy B.T.H. ELMES, która obejmuje zarówno okna, jak i drzwi, a szeroki wybór to gwarancja komfortu dla każdego domu i mieszkania oraz pełna zaspokojenie. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem formularza.