Podobne strony

 • Gołubieński Ogród Botaniczny

  Ogrody botaniczne
  Gołubieński Ogród Botaniczny w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Na obszarze 2.12 ha zgromadzono kolekcję roślin liczącą ok. 3500 gatunków i odmian (w tym 140 gatunków prawnie chronionych). Na stronie charakterystyka kolekcji i kilka zdjęć.
 • OGRODNIK Forum dyskusyjne

  Fora dyskusyjne
  Forum dyskusyjne na wszelkie tematy związane z ogrodem, ogrodnictwem, roślinami ogrodowymi, uprawianiem ogródka itp.
 • Ogrodnik

  Prasa hobbystyczna
  Strona stworzona przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka, a poświęcona ogrodom. Na stronie tej każdy miłośnik zieleni znajdzie coś dla siebie. Oprócz bowiem informacji o czasopismach, konkursach, targach i imprezach znaleźć tam można także coś o: ogrodzie, roślinach doniczkowych, kaktusach, sztuce układania bukietów, drzewkach bonsai, ziołach i chorobach drzew i kwiatów.
 • Sklep i Usługi Ogrodnicze "Ogrodnik"

  Ogrodnictwo
  Prezentacja firmy zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Oprócz klasycznego wystroju ogrodu (trawa, drzewa, krzewy), firma projektuje także oczka wodne, balkony i tarasy, trawniki rozwijane i siane. Ogrodnik prowadzi ponadto usługi pielęgnacyjne trawników przez cały rok.
 • Ogród

  Ogrodnictwo
  Internetowy Katalog Firm Ogrodniczych gromadzi informacje o firmach ogrodniczych z całej Polski. Zainteresowanych zaprasza do współpracy.


:: Sklep Ogrodniczy dlaOgrodnika.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://dlaogrodnika.pl

Ulica: ul. Grunwaldzka

Miasto: Poznań
Kod: 62-064
NIP: 5941096578

Telefon:Kategorie:

Opis:

DlaOgrodnika to internetowy sklep ogrodniczy oferujący niezwykle bogaty asortyment produktów w trzech obszernych działach: Dla Ogrodnika, Dla Ogrodu oraz Dla Domu. W Sklepie dlaOgrodnika.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

Słowa kluczowe: