Podobne strony

 • LIDIA I PIOTR WESOŁY stomatologia Sosnowiec

  Firmy wg branży
  Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, warto zwrócić uwagę na Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły w Sosnowcu. Usługi w zakresie nowoczesnych dziedzin stomatologii takich jak: stomatologia zachowawcza i estetyczna, profilaktyka stomatologiczna, implantologia oraz endodoncja wykonywane są za pomocą najnowocześniejszych narzędzi w sterylnie czystych i doskonale wyposażonych gabinetach. Materiały stosowane w praktyce odznaczają się najwyższą jakością. Stomatolodzy tworzący Gabinet L&P Wesoły posiadają ogromne doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i zagranicą. Dodatkowe zalety to przystępne ceny. Więcej informacji na stronie:
 • SAWDENT-POGOŃ stomatolog sosnowiec

  Medycyna i zdrowie
  Zakład opieki stomatologicznej Sawdent-Pogoń posiada swoją siedzibę w Sosnowcu. Świadczy swoje prace w ramach kontraktu podpisanego z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przyjmuje pacjentów też na wizyty prywatne. Zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem zębów nie jedynie u osób dorosłych, ale też u dzieci. Przygotowuje protezy całkowite oraz szkieletowe. Zatrudniony w placówce chirurg przeprowadza resekcje wierzchołków korzeni zębowych, eliminuje torbiele oraz zajmuje się korygowaniem kształtu dziąseł.
 • Dentalceramic - Stomatologia i Protetyka Dąbrowa Górnicza

  Medycyna i zdrowie
  Gabinet Stomatologiczny i Laboratorium Protetyki w Dąbrowie Górniczej. Wysoka jakość usług. Specjalizujemy się w ortodoncji, protezach, mostach ceramicznych. Nasz dentysta wybieli Ci zęby, przeprowadzi leczenie kanałowe, wstawi implant lub naprawi protezę. Dobry dojazd z Sosnowca. Zapraszamy
 • CODZIENNA STOMATOLOGIA MYSŁOWICE Stomatologia Dąbrowa Górnicza

  Firmy wg branży
  Prezentujemy Państwu gabinety stomatologiczne Codzienna Stomatologia z siedzibą w Mysłowicach i Dąbrowe Górniczej. Oferujemy Państwu opiekę nad Waszymi zębami- od diagnostyki, poprzez leczenie, aż po implanty. Oczyszczamy zęby z kamienia i osadu. Każdą wizytę rozpoczynamy od dokładnego zdiagnozowania i oceny problemu. Następnie leczymy wszelkie ubytki. Zakładamy aparaty ortodontyczne oraz wybielamy zęby. Zakładamy mosty oraz korony porcelanowe oraz protezy całkowite i częściowe. Duży nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej wiadomości o usługach.


:: Stomatolog sosnowiec ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dentysta-sosnowiec.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego stomatologa na terenie Sosnowca, zapraszam na ulicę Kościelną 18, gdzie znajduje się gabinet lekarz stomatolog Maria Wójtów-Rusek. Wykonuję zabiegi prywatne, jak również refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dokładnie przyjrzę się Waszemu problemowi, a następnie w krótkim czasie zajmę się jego rozwiązaniem. Pod uwagę biorę również profilaktykę Waszych zębów i całej jamy ustnej.