Podobne strony

 • Sadpol

  Owoce i warzywa
  Sadpol jest firmą, która produkuje i sprzedaje owoce świeże i mrożone. Specjalizuje się w produkcji truskawek, jabłek, malin, jeżyn, poziomek oraz borówki amerykańskiej. Strony zawierają info o firmie oraz materiały edukacyjne z dziedziny ogrodnictwa.
 • Szkółka Borówki Marka Beltera

  Rośliny i nasiona
  Strona dotycząca odmian i uprawy sadzonek borówki amerykańskiej w Polsce oraz informacje na temat mechanizacji w sadownictwie. Zaprezentowana wiedza, doświadczenie oraz fachowa pomoc szefa szkółki mogą stać się ważnym elementem rozwoju małej lub dużej plantacji tego smacznego owocu. Możliwość zakupu różnych odmian borówki do uprawy.
 • Borówka amerykańska - sprzedaż i uprawa

  Inne
  Sprzedawana przez nas borówka amerykańska to wysokiej jakości owoce i krzewy. Jesteśmy bezpośrednim producentem. Sprzedajemy owoce i sadzonki borówki amerykańskiej oraz doniczki. Nasza hodowla sadzonek borówki to doskonałe gatunkowo krzewy takich odmian jak earliblue, bluecrop, lateblue oraz innych, o równie wysokiej jakości. Jesteśmy solidną firmą, dbamy o wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz produktów. Zapewniamy bogaty wybór oraz konkurencyjne ceny.
 • BERRYGROUP producent borówki amerykańskiej

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BerryGroup z Pniewów. Jesteśmy czołowym producentem borówki amerykańskiej jak również współtwórcami oraz członkami stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Posiadamy własne plantacje zlokalizowane w Wielkopolsce oraz bogato wyposażone centrum logistyczne. Gwarantujemy terminowe dostawy świeżego towaru najwyższej jakości. Jesteśmy rzetelną firmą dotrzymującą warunków umowy. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować, złożyć zamówienie lub zapoznać ze szczegółami działalności naszej firmy, wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową.
 • Akademia Roślin - ogrodniczy sklep internetowy

  Sklepy internetowe
  Akademia Roślin - Sadzonki i Edukacja. Nasz ogrodniczy sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową. Oferujemy sadzonki roślin owocowych oraz krzewów ozdobnych. Posiadamy największy wybór odmian borówki amerykańskiej, jagody kamczackiej, malin, porzeczki, agrestu oraz winorośli. Jeśli chodzi o rośliny ozdobne, możemy zaoferować pnącza clematis, rododendron, azalie, magnolie, hortensje, ketmie syryjskie. W sklepie nie mogło zabraknąć roślin leczniczych takich jak jagody goji i cytryniec chiński.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: blog o borówce amerykańskiej ::

Nasza ocena:
Adres: http://borowkaamerykanska.info.pl

Kategorie:

Opis:

Borówka amerykańska, inaczej wysoka czasem zwana jest również jagodą amerykańską. Jest to wysoki krzew, który należy do rodziny wrzosowatych Zapraszam na mojego bloga o tej roślinie.