Podobne strony

 • CHOROBY SKÓRY

  Dermatologia
  Krótki artykuł na temat chorób skóry.
 • Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Róż mgr inż. Jacek Wolski

  Rośliny i nasiona
  Strona domowa Kwalifikowanej Szkółki Owoców i Róż. Znajdziemy tutaj informacje o szkółce, jej ofercie, trochę zarysu teorii i wiele innych ciekawostek ogrodniczych.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • rosa_turchese

  R
  Czego to człowiek nie wymyślił mając do dyspozycji długopis i ołówek, czyli zbiór rysynków wykonanych tymi "narzędziami". Na stronie znajdziemy mnóstwo zdjęć różnych, różniastych róż i zabawy rysunkowe.
 • Kwiaciarnia M&A&K

  Kwiaciarnie
  Kwiaciarnia oferuje: bukiety i wiązanki ślubne, wieńce i wiązanki okolicznościowe, dekoracje świąteczne oraz wystroje domów, biur i witryn sklepowych. Na stronie można zobaczyć zdjęcia przykładowych wiązanek.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: blog o róży ::

Nasza ocena:
Adres: http://roze24.net

Kategorie:

Opis:

Róże są jednymi z najczęściej wybieranych kwiatów ogrodowych. Ich pielęgnacja i hodowla nie należy do wymagających lecz nie należy ukrywać, że aby pięknie kwitły, powinno się im poświęcić sporo uwagi. Zapraszam na mojego bloga.