Podobne strony

 • Nauka jazdy

  Prawo jazdy
  Oferujemy kursy programowe na prawo jazdy kat. B i jazdy doszkalające dla osób przygotowujących się do egzaminu i dla posiadających prawo jazdy z dłuższą przerwą w kierowaniu samochodem.
 • osk MONZA szkoła jazdy Warszawa - nuka jazdy Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Ośrodek szkolenia kierowców OSK MONZA – szkoła jazdy Warszawa, zaprasza przyszłych kierowców na kursy prawa jazdy kategorii A, A1, B oraz A + B. Oferta naszej szkoły obejmuje szkolenie teoretyczne oraz praktyczne pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy. Dzięki naszemu ośrodkowi szkolenia kierowców MONZA zdanie egzaminu i uzyskanie prawa jazdy będzie czystą przyjemnością. Zapraszamy na naszą stronę internetową. www.oskmonza.pl
 • Kursy prawa jazdy Warszawa

  Oświata i edukacja
  Szkoła jazdy prowadzi kursy kat. B w formie weekendowej, oraz e-learningowe. Kursy weekendowe obejmują trzy dni wykładów tj. sobota, niedziela i sobota. Natomiast kursy e-learningowe prowadzone są na komputerze kursanta z dostępem do internetu, po zakończeniu 24 godzinnego szkolenia e-learningowego, kursant musi jeszcze uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej w ilości 4 godzin, oraz 2 godzin wykładu i ćwiczeń. Jazdy szkoleniowe realizowane są indywidualnie.
 • Prawo jazdy bemowo

  Motoryzacja i transport
  Ośrodek Szkolenia Kierowców OLKA zlokalizowany w Warszawie zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii B, B1 (od 16 lat) oraz A. Naszym priorytetem jest nauka technik prowadzenia pojazdu oraz przepisów drogowych. Zależy nam na wysokiej zdawalności naszych kursantów, dlatego zajęcia praktyczne prowadzimy samochodami obowiązującymi na egzaminach państwowych (Skoda Fabia) oraz wyjeżdżamy na najczęściej wybierane przez egzaminatorów trasy.
 • www.ledwojade.pl Prawo jazdy warszawa

  Firmy wg branży
  Ośrodek szkolenia LEDWO JADĘ, umiejscowiony w Warszawie, w nowoczesny sposób przygotowuje kandydatów ubiegających się o rozszerzenie grona kierowców. Proponujemy kursy podstawowe oraz doszkalające. Dysponujemy placem manewrowym, przystosowanym do wykonywania wszelkich zadań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii A i B. Dzięki zespołowi doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych instruktorów możemy zagwarantować wysoki poziom nauki. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy do zapisów na zbliżające się terminy kursów i do zajrzenia na naszą stronę internetową.


:: Ośrodek Szkolenia Kierowców MACH ::

Nasza ocena:
Adres: http://mach.waw.pl/

Ulica: Grochowska 144/146 lok 15

Miasto: Regimin
Kod: 04-328
NIP: 7581814422

Telefon:
Opis:

Nasza działalność zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń które umożliwiają przystąpić do testu na prawo jazdy. Firmę prowadzimy od 2015 roku, jednak mamy dużo większe doświadczenie, albowiem w latach poprzednich świadczyliśmy jazdy doszkalające, które także oferujemy do dziś. Kształcimy w taki sposób żeby uczeń zawsze czuł się bezpiecznie a jazda była bezstresowa. Potrafimy trafić do każdego ucznia, co owocuje bardzo korzystną zdawalnością naszych kursantów.