Podobne strony

 • NAUKA JAZDY i PRAWO JAZDY

  Serwisy informacyjne
  Mnóstwo informacji dla zdających na prawo jazdy: kodeks drogowy i wiele innych opracowań nt. przepisów, lista ośrodków szkolenia kierowców w całej Polsce (wyszukiwanie, darmowe dodawanie), ceny kursów, lista firm oferujących komputerowe testy, forum dyskusyjne.
 • AUTOECOLE - Osrodek Szkolenia Kierowcow

  Prawo jazdy
  Na stronie znajdziesz ofertę i dane kontaktowe ośrodka szkolenia kierowców.
 • Grupa Image Sp. z o. o.

  Wydawnictwa
  Witryna internetowa spółki Grupa Image, która jest wydawcą książek do nauki jazdy, książek edukacyjnych (seria: bezpieczna droga do szkoły; poradniki dla gimnazjalistów i licealistów) oraz innych książek. Ponadto wydaje biuletyn informacyjny - Prawo Jazdy.
 • Auto-Moto Ośrodek Szkolenia Kierowców

  Prawo jazdy
  Wizytówka ośrodka szkolenia kierowców, który organizuje i przeprowadza kursy prawa jazdy kategorii A i B. Firma dysponuje następującymi pojazdami: Daewoo Lanod, Nissan Micra, Fiat Siena oraz Fiat Punto. Ośrodek zapewnia atrakcyjne ceny, możliwość zapłaty w ratach.
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Elmot

  Prawo jazdy
  Witryna prezentuje ofertę pilskiego ośrodka szkolenia kierowców. Dowiesz stąd się jakimi samochodami prowadzi się szkolenia i ile takie szkolenie kosztuje.


:: ADR-EDU Daniel Suchocki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.adr-edu.suwalki.pl

Ulica: Patli 10

Miasto: Suwałki
Kod: 16-400
NIP: 844-23-57-849

Telefon: 530 087 591
Opis:

Jeśli Twoim celem jest prawo jazdy kategorii C, C+E to świetnie trafiłeś, dokonamy wszelkich starań aby Twoje szkolenie zakończyło się sukcesem na egzaminie. Nasza firma oferuje nie tylko kursy prawa jazdy ale również kwalifikacje wstępną i szkolenia okresowe dla kierowców. Prowadzenie szkoleń ADR na terenie Woj. Podlaskiego nie jest nam obce. Zacznij już dziś współpracę z Adr-edu Daniel Suchocki.