Podobne strony

 • Wydział Inżynierii Lądowej PW

  Nauki ścisłe
  Prezentacja władz i struktury Wydziału (Instytut Mechaniki Konstrukcji Inżynierskich, Instytut Konstrukcji Budowlanych, Instytut Dróg i Mostów, Instytut Technologii i Organizacji Prodkcji Budowlanej, Ośrodek Metod Komputerowych), aktualności, prowadzonych badań, przebiegu studiów magisterskich i inżynierskich z zakresu inżynierii lądowej.
 • EWELD

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia do cięcia i spawania łukowego oraz gazowego, urządzenia do mechanizacji spawania, materiały eksploatacyjne i sprzęt do budowy rurociągu. W ofercie transformatorowe i falownikowe urządzenia do spawania łukiem stałym i pulsującym do metali lekkich oraz nisko- i wysokostopowych. Urządzenia do cięcia plazmą i materiały dodatkowe do spawania stali konstrukcyjnych, żeliwa i innych w postaci drutów i elktrod.
 • RAUTARUUKKI POLSKA

  Pokrycia dachowe
  Spółka produkuje i sprzedaje blachodachówki, blachy trapezowe i akcesoria w róznych kolorach i wymiarach. Oferta produktów zawierająca wzory i opis technologii na stronie www. Także informacje o firmie, partnerach i jakości na serwerze.
 • Maripoli Sp.z o.o.

  Schody, posadzki
  Dystrybutor włoskiego producenta schodów. Na stronie informacje o przedstawicielstwach, modelach schodów w ofercie, obecności firmy na targach. Na stronie zdjęcia, dane o materiałach i wykończeniu produktu.
 • LEANN

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka cywilna jest dystrybutorem hut i sprzedaje wyroby walcowane, gięte, kute oraz ciągnione. Obok sprzedaży świadczy usługi cięcia, spawania i zgrzewania stali.


:: Konstal System ::

Nasza ocena:
Adres: http://konstalsystem.pl/

Ulica: Malachitowa 20

Miasto: Warszawa
Kod: 03-682
NIP: 5222915837

Telefon: 887555311
Opis:

Konstal System zajmuje się wykonawstwem konstrukcji stalowych na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych. Firma specjalizuje się również w ślusarstwie artystycznym, dlatego może zaoferować wykonanie artystycznych elementów stanowych do domu czy ogrodu.

Słowa kluczowe: