Podobne strony

 • Nowbud-Prim

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma oferuje usługi ogólnobudowlane, specjalizując się w produkcji i montażu okien, drzwi, fasad, parapetów i rolet. Na stronie więcej szczegółów oraz formularz zamówienia.
 • STYL - J

  Dachy, kominy
  Wizytówka firmy zajmującej się wykonawstwem i zaopatrzeniem w branży budowlanej ze szczególnym ukierunkowaniem na kompleksowe wykonywanie dachów. Na stronie pełna lista usług, dane teleadresowe i przykładowe realizacje na zdjęciach.
 • Mega Plast Okna

  Okna, drzwi
  Na stronie informacje o ofercie firmy, cennik oraz porady dotyczące eksploatacji okien pcv.
 • Usługi remontowo-budowlane

  Usługi ogólnobudowlane
  Strona zakładu świadczącego usługi remontowo-budowlane na terenie całego kraju. Na stronie: oferta, galeria wykonanych prac i dane kontaktowe.
 • Rosner II

  Okna, drzwi
  Sprzedaż i montaż okien PCW, okien dachowych, drzwi drewnianych. Na stronie: o firmie, oferta, nowości i kontakt.


:: Hoffmann żaluzje ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.okna-drzwipcv.pl

Ulica: Wojska Polskiego 42

Miasto:
Kod: 78-320
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Siedziba firmy Hoffmann mieści się w Połczynie-Zdroju. Jesteśmy dystrybutorem najwyższej klasy stolarki drzwiowej i okiennej współpracującym z wiodącymi firmami z branży. Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis stolarki okiennej i drzwiowej. W asortymencie firmy znaleźć można również parapety, bramy garażowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne czy też żaluzje i moskitiery. Nasi wykwalifikowani fachowcy dokonają sprawnego montażu zamówienia a każdy zakupiony u nas produkt objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o działalności, zapraszamy na naszą witrynę.