Podobne strony

  • Domex Rzeszów Deweloper - Nowe Mieszkania

    Firmy wg branży
    Jeśli szukasz jak najbardziej optymalnych mieszkań czy domów dla swoich potrzeb, to jak najszybciej zdecyduj się na ofertę firmy Domex. Na terenie Rzeszowa i okolicy dysponujemy wieloma ciekawymi nieruchomościami, które niebawem możesz przekształcić w swoje cztery kąty. Zobacz szczegóły na witrynie www naszej firmy.
  • Budowa domów Rzeszów - wybuduj.to

    Firmy wg branży
    Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją całego procesu budowlanego domów jednorodzinnych. Działamy głównie na terenie Rzeszowa i okolic. Wyróżnia nas profesjonalizm pracy, wysokie kompetencje pracowników, elastycznie podejście w stosunku do oczekiwań klientów. W ofercie firmy Wybuduj.To można znaleźć: pomoc w zakupie działki, projekty gotowe domów jednorodzinnych, zagospodarowanie terenu, uzyskanie warunków zabudowy, pełną budowę domu i jego aranżację.


:: www.osiedleolbrachta.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.osiedleolbrachta.pl

Ulica: Jana Olbrachta 174B/1

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-614
NIP: 8133523267

Telefon: 602 296 457
Opis:

Szukacie ustronnego mieszkania w zieleni, w otoczeniu terenów rekreacyjnych, z tarasem i widokiem na pogórze dynowskie? W równie kameralnym kompleksie z łączną ilością 76 mieszkań? Firma Deweloperskia Domex sp. z o.o. w Rzeszowie właśnie realizuje nową inwestycję w miejscowości Krasne, której koniec zaplanowano na II kwartał 2018 r. Mieszkania mają dojście do komórek lokatorskich oraz możliwość wykupienia miejsca garażowego. Osiedle jest znakomicie skomunikowane z Rzeszowem, także w zakresie połączeń autobusowych. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - sprzedaż trwa!