Podobne strony

 • Mostostal Kraków S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo branży budowlanej, specjalizujące się w wykonawstwie i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, montażu urządzeń i instalacji przemysłowych oraz w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych.
 • Naftobudowa S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie podstawowe dziedziny robót budowlanych i montażowych. Realizuje, głównie w ramach generalnego wykonawstwa, roboty zasadnicze i wykończeniowe, uruchamia wszelkie instalacje i urządzenia oraz przekazuje do eksploatacji gotowe, wyposażone obiekty.
 • Infraport Sp. z o.o.

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma prowadzi działalność w zakresie budowy, remontów i eksploatacji budynków, sieci drogowej oraz sieci elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i CO. Posiada wykwalifikowaną kadrę we wszystkich dziedzinach działalności. Szczegóły oferty - na stronie.
 • AD-BUD

  Klimatyzacja
  Zakres działalności firmy to: klimatyzatory, żaluzje pionowe (wertikale), wynajem sprzętu budowlanego, usługi budowlane oraz sprawdzanie sprzętu pomiarowego. Strona zawiera dokładniejszą ofertę i dane kontaktowe firmy.
 • Gurgul - Wynajem maszyn budowlanych

  Maszyny budowlane
  Wynajem maszyn budowlanych dla firm i klientów indywidualnych. Usługi transportowe, wynajem sprężarek, młotów, pomp. Szczegóły na temat firmy i jej oferty - na stronie.


:: www.legprzem.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.legprzem.com.pl

Ulica: ul. Ciepłownicza 1

Miasto:
Kod: 31-587
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem z Krakowa. Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych. Podejmujemy się współpracy przy wykonywaniu inwestycji w różnych charakterze, także generalnego wykonawcy lub realizatora. Nasza wiedza pozwala nam prowadzić też własne inwestycje, budujemy zwłaszcza budynki magazynowo-produkcyjne, których powierzchnia jest następnie wynajmowana. Dokładamy starań, aby profesjonalnie realizować nasze usługi. Możemy wykonać inwestycję od początku do końca, czyli od zakupu gruntu, aż do przekazania obiektu do użytku. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.