Podobne strony

 • Studio Baskina

  Aranżacja wnętrz
  Studio dekoracji wnętrz proponuje artystyczne szycie i upinanie firan i zasłon. Projektowanie i wykonawstwo dekoracji okiennych oraz dekoratorstwo i sprzedaż materiałów do dekoracji.
 • Dekorator

  Aranżacja wnętrz
  Pracownia projektowa zajmuje się artystycznym wykończeniem ścian, tynkami strukturalnymi, lazurami, nietypowymi technikami malarskimi oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych.
 • GASTROMETAL

  Konstrukcje metalowe
  Zakład oferuje elementy architektoniczne ze stali nierdzewnej jak balustrady, poręcze, małą architekturę oraz wyposażenie wnętrz. Na stronie www firma przedstawia ogólnie swój program sprzedaży i adresy kontaktowe.
 • AMAT

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Zakład usługowy wykonuje instalacje elektryczne oraz remonty i prace budowlane. Specjalnością są obiekty w systemie "pod klucz". Świadczy także usługi aranżacji wnętrz oraz utrzymania terenów zielonych.
 • INDECO

  Wyposażenie wnętrz
  Indeco proponuje szafy do zabudowy wnęk. W swojej ofercie posiada wiele modeli i kolorów. Na stronie www znajdziesz adresy dealerów, walory użytkowe, detale techniczne, formularz kontaktowy i zdjęcia ilustrujące ofertę.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: http://www.wlasnemiejsce.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wlasnemiejsce.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Poprzez stronę internetową Wlasnemiejsce wszyscy zainteresowani tematyką szeroko rozumianego aranżowania wnętrz domowego użytku, mogą zaznajomić się z bardzo bogatym wachlarzem artykułów poradnikowych. Opierają się one w głównej mierze na podziale na kilka przejrzyście wydzielonych kategorii, na jakie składają się następujące działy: remont, ogród, kuchnia, łazienka, sypialnia, światło, salon.