Podobne strony

 • Akademia Maluszka

  Przedszkola i żłobki
  Żłobek prywatny Akademia Maluszka w Warszawie: opiekunki do dzieci, nauka niemowlaków, opieka na godziny, opieka nad dziećmi, imprezy dziecięce, zajęcia dla dzieci, kinder party, rozwój dziecka, nianie do dzieci, żłobek polski, angielski i włoski. Udostępnia rodzicom możliwość obserwacji swoich dzieci dzięki kamerom i transmisji przez internet.
 • AIKIDO dla dzieci i dorosłych "AIKI-FIT" Jacek Engel

  Aikido
  Nauczamy japońskiej sztuki walki AIKIDO. Prowadzimy zajęcia na najwyższym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracujemy z firmami i gminami w organizowaniu pokazów sztuk walki i propagowaniu zdrowego stylu życia. Nasze umiejętności i profesjonalizm docenili producenci programu TVN "Superniania" Członkowie klubu biorą czynny udział w stażach krajowych i międzynarodowych. Oprócz typowego aikido prowadzone są zajęcia z bokken (drewniany miecz), jo (kij) , tanto (nóż) - droga iwama M.Saito 9dan aikido aikikai.
 • NAUKA ŚPIEWU ŁÓDŹ, Autorska Szkoła Muzyki , Piotrkowska 145

  Oświata i edukacja
  Autorska Szkoła Muzyczna ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne oraz grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym. W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące zajęcia: nauka gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, nauka gry na gitarze, nauka gry na skrzypcach, nauka gry na klarnecie, nauka gry na flecie, nauka gry na perkusji, lekcje śpiewu, rytmika dla najmłodszych.
 • Punkt Przedszkolny Brzdąc

  Oświata i edukacja
  „7 tęczowych kolorów naszego przedszkola to”: profesjonalna opieka i doświadczona kadra, długie godziny otwarcia przedszkola, realizacja zajęć od rytmiczno-tanecznych do gimnastyki buzi i języka zajęcia plastyczno-kreatywne, kulinarne i teatralne, możliwość popołudniowej drzemki lub zajęć wyciszających, zajęcia z
 • Akademia sztuki i rękodzieła

  Oświata i edukacja
  Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia od początku swojego istnienia jest niepubliczną jednostką edukacji artystycznej zlokalizowaną na terenie Poznania. Nasz niesamowity charakter powoduje, iż entuzjastycznie uczestniczą w naszych zajęciach osoby dojrzałe, młodzież, a także dzieci. Już od ponad 8 lat funkcjonujemy na rzecz rozwoju artystycznego naszych uczniów. Specjalnie opracowany program ćwiczeń gwarantuje odkrycie kultury, sztuki oraz rzemiosła artystycznego. Nasi wykładowcy starają się pokazać, iż sztuka może pozostać doskonałym sposobem na obnażenie własnych emocji. Jeśli są Państwo zaciekawieni naszymi działaniami to zapraszamy na witrynę WWW.


:: Urodziny dla dzieci Kraków - likekonik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.likekonik.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Klubokawiarnia likeKonik to miejsce dla całych rodzin. Tu przy doskonałych napojach i słodkościach można poznawać sztukę, brać udział w wydarzeniach kulturalnych, jak i w warsztatach twórczych. To miejsce, które rozwija wrażliwość na sztukę w dzieciach już od najmłodszych lat oraz pobudza ich kreatywność i twórczość. Do klubokawiarni zapraszamy nawet rodziców z niemowlętami!