Podobne strony

 • Hiszpania Costa Blanca apartamenty do wynajęcia

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Apartamenty w willach położonych na hiszpańskim wybrzeżu - do wynajęcia.
 • Oasis Tours

  Last minute
  Biuro podróży jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, specjalizuje się w organizowaniu wycieczek do Tunezji i Egiptu. Na stronie znajdziesz ofertę biura oraz opisy hoteli i atrakcji jakie można spotkać w Tunezji i Egipcie.
 • Wakacje na Teneryfie

  Biura podróży
  Regency Resorts zaprasza na Wyspy Kanaryjskie, a szczególnie na Teneryfę. Na stronie przedstawia się położenie kurortu i jego atrakcje, prezentuje apartamenty hotelu, oferuje spacer lub przejażdżkę po okolicach, odkrywa tajniki fauny i flory Teneryfy oraz wulkanu Teide. Aktywny wypoczynek zapewnią: siłownia, kort do squasha, ping-pong. Na stronie znajdują się również propozycja rejsu Żółtą Łodzią Podwodną po wodach oceanu, zwiedzenia Cactus Parku, możliwości wypożyczania samochodów, informacje o promocji.
 • BO sport travel

  Szkoły
  Szkoła windsurfingu oferuje wyjazdy na obozy windsurfingowe w kraju i za granicą, zimą wyjazdy na obozy snowboardowe i narciarskie, wypoczynek w wielu zakątkach świata. Na stronie zamieszczono program wyjazdów, możliwość rezerwacji miejsc oraz ofertę last minute, a także prezentację miejsc i bazy turystycznej, które oferuje klientom.
 • Fotografie - natura, krajobrazy, architektura

  Z podróży
  Znajdziesz tutaj wspaniałą galerię zdjęć z najdalszych zakątków świata. Wybierz się zatem na Antarktydę, zaraz potem do Kenii, Egiptu, na Wyspy Kanaryjskie, a wracając obejrzyj polskie zamki. Takich cudownych miejsc jest tu dużo więcej.


:: Teneryfa wczasy - DIRECT SPAIN TOUR ::

Nasza ocena:
Adres: http://directspaintour.com/

Ulica: Madrid

Miasto:
Kod: 28923
NIP:

Telefon: 223 003 810
Opis:

La Palma to Twoje wymrzone miejsce pobytu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Direct Spain Tour na stronie internetowej : http://directspaintour.com/pl/ . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 223 003 810, mailowo : info@directspaintour.com . Siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem : C / Ebanistas 2. 2. piętro. Alcorcón.
28923 Madrid.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy !
Zapraszamy Serdecznie !