Podobne strony

  • Portal dla firm z sektora Transport-Spedycyja-Logistyka(TSL)

    Motoryzacja i transport
    Portal B2B, promujący firmy z sektora TSL, których dodawanie jest bezpłatne. Można dodawać oferty swoich produktów i usług, wynajmu powierzchni magazynowych, ofert szkoleniowych, ofert pracy i informacji o wydarzeniach powiązanych z sektorem TSL. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, platforma umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C.
  • Kurs ADR, CPC, DGSA

    Motoryzacja i transport
    Specjalizujemy się w szkoleniach oraz kursach dla firm transportowych, spedycyjnych i dla kierowców. Oferujemy profesjonalne szkolenie praktyczne i teoretyczne ADR, CPC, TSL, DGSA, certyfikat kompetencji zawodowych. Zdobyta u nas wiedza pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej w transporcie, poszerza wiedzę i poprawia bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kurs CPC oraz kurs ADR to najczęściej przeprowadzane szkolenia w transporcie. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i obsługujemy firmy Polski


:: Darmowy system transportowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.freetms.plus/pl/

Ulica: Szafera 3

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-299
NIP: 5842732278

Telefon: +48587327285
Opis:

FreeTMS+ to darmowy system przeznaczony dla firm transportowych oraz spedycyjnych zalecany dla małych i startujacych firm. Pozwala na świetny start w branży transportu, spedycji i logistyki bez ponoszenia zbędnych kosztów. Szeroki zakres integracji oraz intuicyjność sprawia, że wdrożenie oprogramowania przynosi duże korzyści bez czasochłonnego i trudnego procesu dostosowywania firmy do systemu transportowego. Program pozwala na obłsugę transportu drogowego, morskiego, lotczniczego i kolejowego.