Podobne strony

 • Serwis komputerów BT

  Usługi serwisowe
  Oferowane przez firmę usługi to naprawa i konserwacja monitorów, drukarek, zasilaczy, komputerów, czytników CD-ROM, a pośród proponowanych produktów znaleźć można komputery IBM/PC, akcesoria do nich, zasilacze, kable, interfejsy, złączki i inne.
 • Actum Computers

  Usługi inne
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz: kompleksową obsługę informatyczną firm, wszelkie usługi komputerowe, profesjonalne serwisy www, sieci, internetowe i intranetowe bazy danych, sprzedaż komputerów, akcesoriów oraz projektowanie oprogramowania.
 • Tomasoft

  Dystrybutorzy sprzętu
  W ofercie firmy znajdziesz skup, sprzedaż, wymianę i naprawę sprzętu komputerowego, a także komis telefonów komórkowych i projektowanie stron www. Na stronie - cennik.
 • NET-KOMP

  Dla przedsiębiorstw
  Usługi informatyczne dla firm, serwis komputerów, instalacja, administracja sieci, odzyskiwanie danych. Programy finansowe, księgowe, kadrowe, płacowe, magazynowe, do fakturowania, środków trwałych, dla piekarni i cukierni, do oceny żywienia zbiorowego.
 • Komis internetowy

  Dystrybutorzy sprzętu
  Komis oferuje skup, sprzedaż, zamianę, naprawę komputerów, monitorów, a także instalowanie oprogramowania i inne. Więcej szczegółów - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Outsourcing informatyczny - obsluga-informatyczna.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://obsluga-informatyczna.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Usługi outsourcingu świadczone przez firmę PI „RAINBOW” to przede wszystkim obsługa firm i instytucji, doradztwo w zakupach, strony internetowe, a także budowanie wizerunku. Ponadto w ofercie znajdują się wydruki seryjne listów. Pracownicy doradzają klientom nie tylko w doborze poszczególnych usług, ale również w określeniu potrzeb ich firmy. Z oferty mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa.