Podobne strony

 • Kancelaria Patentowa Dr inż. Andrzej Grząka

  Rzecznicy patentowi
  Strona rzecznika patentowego, który również zajmuje się działalnością dydaktyczną. Zamieszczono dane dotyczące towarów opatentowanych przez doktora, informacje o jego dokonaniach naukowych, a także najlepsze strony WWW studentów towaroznawstwa powstałe na zajęciach informatyki pod jego kierunkiem.
 • Kuznicka - Lukomska, Wierzbicka-Dobrzynska Trade Mark & Patent Agency

  Rzecznicy patentowi
  Anglojęzyczna strona warszawskiej agencji zajmującej się rzecznictwem patentowym i ochroną znaków towarowych.
 • Kancelaria Patentowa inż.Ryszard Balwierz

  Rzecznicy patentowi
  Strona firmy patentowej oferującej swe usługi w dziedzinach takich jak: ochrona własności przemysłowej, wykonawstwo dokumentacji zgłoszeniowej do Urzędu Patentowego RP, zwalczanie nieuczciwej konkurencji. Zamieszczono słowniczek terminów z dziedziny ochrony własności intelektualnej, a także informacje o kancelarii i jej założycielu.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Wiński - fachowa pomoc prawna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.winski.pl/

Ulica: Leszczyńskiego 4, lok. 80

Miasto: Wrocław
Kod: 50-078
NIP:

Telefon: +48 71 79 400 90
Opis:

Kancelaria Prawa gospodarczego Wiński to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się przede wszystkim w zagadnieniach z zakresu prawa własności intelektualnej i obszarze związanym z nowymi technologiami (ochrona patentów i znaków towarowych, prawo autorskie, zwalczanie nieuczciwej konkurencji). Swoje usługi Kancelaria Wiński oferuje od ponad 10 lat, zarówno na terenie Polski jak i krajów Unii Europejskiej.