Podobne strony

 • ABC - Tłumaczenia on-line

  Tłumaczenia on-line
  Na tych stronach zamieszczono oferty tłumaczeń ponad 1000 tłumaczy 40 języków reprezentujących kilkadziesiąt dziedzin.
 • Tłumaczenia rosyjski

  Biura tłumaczeń
  Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (konferencyjne i symultaniczne) języka rosyjskiego. Wykonywane są tłumaczenia z dziedziny medycyny, ekologii, literatury, stron internetowych.
 • Kancelaria - Tłumaczy Przysięgłych Języków Wschodnich

  Firmy wg branży
  Nasza kancelaria została utworzona przez tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego i ukraińskiego posiadających wieloletnie doświadczenie pracy dla instytucji administracji publicznej. W związku z tym możecie być Państwo pewni, że zapewnimy profesjonalne wykonanie tłumaczenia. Gwarantujemy także bezpieczeństwo realizowanych zleceń – większość z naszych tłumaczy posiada dostęp do informacji niejawnych.
 • Tłumacz angielskiego

  Firmy wg branży
  Oferujemy profesjonalne tłumaczenia online. U nas zlecisz tłumaczenie strony firmowej, wpisów na bloga, aplikacji, dokumentów czy maili. Wszystko to bez wychodzenia z domu w ciągu kilku sekund. Zamawiając tłumaczenie u nas, płacisz jedynie za liczbę znaków faktycznie zleconych do tłumaczenia a nie za pełną stronę.Tłumaczymy z i na język angielski, niemiecki, francuski i rosyjski Dołącz do naszych zadowolonych klientów.
 • Tłumaczenia Leszczenko - niemiecki, rosyjski

  Oświata i edukacja
  Tłumaczenia Leszczenko – firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń języka ROSYJSKIEGO oraz NIEMIECKIEGO. Oferujemy zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z ofertą – www.leszczenko.pl


:: Berligo.com - tłumaczenia online ::

Nasza ocena:
Adres: https://berligo.com/

Ulica: Boya-Żeleńskiego 2/7

Miasto: Warszawa
Kod: 00-621
NIP:

Telefon: 793 426 280
Opis:

Berligo.com zajmuje się profesjonalnym i fachowym tłumaczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów i z ponad 25 języków. Firmę tworzy zespół profesjonalnych i wykształconych miłośników języków obcych, wykonujących zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe dokumentacji medycznej, różnego rodzaju dokumentów i aktów prawnych oraz tłumaczenia techniczne. Dodatkowo Berligo.com stworzyło system, który pozwala na szybkie, sprawne i naprawdę proste zamówienie tłumaczenia online.