Podobne strony

 • Dj na wesele

  Oprawa imprez muzycznych
  Dj na Wesele w Poznaniu i Wielkopolsce. Profesjonalna oprawa muzyczna wesel. Sprawdź, dlaczego inne pary wybrały mnie. Najlepsza muzyka weselna, gwarancja udanej zabawy. Zapraszam wszystkie młode pary do zapoznania się z ofertą na mojej stronie. Gram muzykę, jaką znacie, lubicie i przy której wszyscy doskonale się bawią. Sprawdźcie moją ofertę dowiecie się, dlaczego jest niepowtarzalna.
 • Dj na wesele Wrocław

  Inne
  Wesele jest w tej chwili uroczystością ogromnie ważną w życiu każdego człowieka. W takim razie właśnie każdy detal wesela winien być dopięty na ostatni guzik. Bez wątpienia jedną z najważniejszych kwestii na weselu jest muzyka. Dj na wesele Wrocław to kapitalne rozstrzygnięcie na muzykę na swoim weselu. Dj na wesele Wrocław jest dużo tańszy od zespołów muzycznych, a on nie potrzebuje robić sobie długotrwałych przerw dlatego właśnie świetna zabawa będzie trwała bezustannie do samego rana. Jest to
 • Dj wesele - djjerzman.pl

  Firmy wg branży
  Działamy na rynku realizowania usług związanych z obsługiwaniem wesel. Zapewniamy jako dj na wesele poznań usługi dopasowane do oczekiwań naszych klientów oraz sprawną obsługę imprez. Jednocześnie posiadają doświadczenie w ramach obsługiwania wielu wesel możemy zapewnić również odpowiednie dopasowanie usług do oczekiwań klientów. Między innymi dj na wesele gwarantuje indywidualne doradztwo w zakresie doboru utworów muzycznych.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: DJ Hektor - wesela, imprezy firmowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://djhektor.pl/

Ulica:

Miasto: Zielona Góra
Kod:
NIP:

Telefon: 505-177-253
Opis:

Dj Hektor do zgrana grupa czterech osób, które od wielu lat zajmują się profesjonalnym prowadzeniem imprez tanecznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantuję satysfakcję i dobrą zabawę do białego rana. Grupa Dj Hektor dysponuje profesjonalnym i najnowocześniejszym sprzętem oraz maszynami efektowymi (ruchome głowy, lasery, wytwornice dymu, ciężkiego dymu, wyrzutnie konfetti, maszyny do baniek i wiele innych).