Podobne strony

 • Lublin | Przeprowadzki międzynarodowe, transport pianin

  Motoryzacja i transport
  Jak najlepiej się przeprowadzać? Należy wybrać dobrą firmę transportową. Firmę, która ma duże doświadczenie, a jednocześnie jest nowoczesna - taką firmą jesteśmy. Snook-Trans to przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki w Lublinie i szereg innych usług (transport pianin, kser, dzieł sztuki). Musisz wiedzieć, że posiadamy ubezpieczenie OCP przewożonego ładunku do 100 000 złotych. Nasi pracownicy są świetnie przeszkoleni i radzą sobie w każdych warunkach - przeprowadzka z nami to przyjemność.
 • OKSER hds lublin

  Firmy wg branży
  W 2004 roku w Lublinie powstała firma OKSER zajmująca się przewozem maszyn i urządzeń budowlanych, a także drewna i materiałów sypkich. Prócz tego mają duże doświadczenie w montażu konstrukcji drogowych. Zgodnie z zezwoleniem wydanym przez Prezydenta Miasta Lublin mają możliwość przewozu materiałów oraz substancji niebezpiecznych. W tym wykonują również zamówienia nietypowe. OKSER do dyspozycji ma pojazdy z napędem na dwie osie oraz dźwigi HDS, które umożliwiają pracę nawet w trudnym terenie.
 • F.H.U Luxton-Przeprowadzki i transport Lublin,Polska,Europa

  Firmy wg branży
  F.h.u Luxton to profesjonalna firma realizująca przeprowadzki lublin firm i osób prywatnych na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski przez doświadczonych i rzetelnych pracowników którzy powierzone mienie w fachowy sposób przeniosą i bezpiecznie przewiozą do miejsca docelowego.Swiadczymy również usługi w zakresie transportu drogowego pojazdami wyposażonymi w windę załadowczą urządzeń wielkogabarytowych oraz rzeczy umieszczonych na paletach gwarantując ubezpieczenie mienia i towaru.
 • Przeprowadzki Lublin

  Motoryzacja i transport
  Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą świadczącą: kompleksowe usługi przeprowadzkowe, transportowe, taxi bagażowego na terenie Lublina.


:: Transport mebli FUS - Lublin ::

Opis:

Firma FUS to nie tylko przeprowadzki ale także transport towarów i taxi bagażowe. Jeśli chcą Państwo przewieźć rzecz większych rozmiarów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie boimy się niestandardowych zleceń, dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi sprostamy wielu wyzwaniom. Dla Państwa wygody pracujemy aż 6 dni w tygodniu, zapewniając miłą obsługę przy każdym zamówieniu. Gwarantujemy szybkość, punktualność i rzetelność.