Podobne strony

 • Hotel Delfin

  podlaskie
  Augustowski hotel oferuje swoim gościom (poza ciszą, spokojem i komfortem wypoczynku w pokojach 2, 3 osobowych oraz apartamentach) ćwiczenia na nowocześnie wyposażonej siłowni, strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu sportowego i wodnego, przystań jachtową, wycieczki bryczką oraz usługi, serwującej wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, restauracji Village.
 • Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy KRECHOWIAK

  podlaskie
  Położenie hotelu w odległości ok. 200 m od Jeziora Necko i ok. 150 m od Jeziora Białego gwarantuje ciszę i relaks. Dla gości przygotowano pokoje i apartamenty, sale konferencyjne, a także restaurację. Nie zabraknie tutaj atrakcji turystyczno-rekreacyjnych. Zapoznaj się z ofertą ośrodka.
 • Przewodnik po pojezierzu mrągowskim i olsztyńskim

  Przewodniki
  Na stronie znajdziesz dużo informacji na temat okolic Mrągowa i Olsztyna. Poznaj tamtejszą przyrodę, rzeki, jeziora, rezerwaty przyrody, a nawet gatunki ryb.
 • Chmielno - atrakcje, statek

  Turystyka wodna
  Rejsy statkiem ekologicznym po jeziorach w Chmielnie na Kaszubach, plus inne informacje turystyczne.


:: Okuninka: baza noclegowa nad Jeziorem Białym ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.okuninka.net


Opis:

Okuninka.net to portal, który pomoże znaleźć Państwu tani nocleg nad jeziorem Białym. W naszej bazie znajdują się domki, pensjonaty, agroturystyki i kwatery prywatne. Niezależnie od wymagań, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz miejsc noclegowych posiadamy także listę bezpiecznych kąpielisk oraz opis popularnych szlaków turystycznych. Okuninka.net to najlepsza baza informacyjna dotycząca pobytu nad Jeziorem Białym.