Podobne strony

 • Univ Schody

  Schody, posadzki
  Przedsiębiorstwo wykonuje schody metalowe, drewniane, kompozytowe do wnętrz mieszkalnych, biur i zewnętrzne. Propozycja handlowa obejmuje schody kręcone i proste różnych konstrukcji. Na stronie przykłady realizacji i dane adresowe.
 • Centrum Schodów

  Schody, posadzki
  Przedsiębiorstwo handlowe sprzedaje schody w wariantach prostych, okrągłych, "S" oraz modelu "U". Schody wykonywane są z drewna i metalu, do każdego wnętrza i według indywidualnych upodobań. Firma posiada własną stolarnie, lakiernię i ślusarnię. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów, począwszy od pomiaru, projektu, wyceny, poprzez realizację i montaż, a kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
 • Stolar

  Producenci
  Firma oferuje drzwi i okna produkowane z klejonki drewna sosnowego lub mahoniu meranti - w dowolnych kształtach, także z łukami oraz szprosami wewnętrznymi, zewnętrznymi, naklejanymi lub otwieranymi. Jej specjalnością są okna stylizowane, przeznaczone do obiektów zabytkowych. Na stronie więcej informacji o firmie, przykłady realizacji, referencje i dyplomy. Najciekawsze jednak na niej jest to, że można tu zaprojektować własne okno lub drzwi!
 • Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski - Schody

  Schody, posadzki
  Strona rodzinnej firmy trudniącej się produkcją schodów, szczególnie na rynek niemiecki. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów drewnianych, samonośnych, a produkuje je z litego drewna krajowego oraz gatunków egzotycznych. Więcej szczegółów - na stronie.
 • Schody Huba inż. Józef Nalewajko

  Schody, posadzki
  Firma (o ponad 20-letnim doświadczeniu) produkuje drewniane schody oraz balustrady. Na stronie więcej o niej informacji, jej oferta oraz dane teleadresowe.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Producent schodów i drzwi drewnianych Łódź ::

Nasza ocena:
Adres: http://schodyheban.pl

Ulica: Hermanów 26k

Miasto: Pabianice
Kod: 95-200
NIP: 7311727535

Telefon: 608-441-941
Opis:

P.U. Heban od 15 lat zajmuje się produkcją, projektowaniem i montażem schodów drewnianych, balustrad, drzwi i podłóg z desek drewnianych. Wiele lat doświadczenia sprawia, że realizowane zlecenia to wysokiej jakości schody i drzwi spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Schodyheban.pl oferuje schody z drewna krajowego oraz w tzw. egzotykach. W zależności od wystroju wnętrza oferujemy schody nowoczesne oraz schody stylowe, np: schody dywanowe, gięte, schody na wylewce betonowej.