Podobne strony

 • Wojskowy Zespół Wypoczynkowy

  Sanatoria i uzdrowiska
  Podstawowe informacje na temat Wojskowego Zespołu Wypoczynkowego ze Szklarskiej Poręby. Ośrodek proponuje: fizykoterapię-solux, diatermię, zabiegi prądem diadynamicznym, masaż wibracyjny, podwodny, klasyczny, kąpiele solankowe, inhalacje, okłady parafinowe.
 • Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy Unitral

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek sanatoryjno-wczasowy "UNITRAL" położony jest około 120 metrów od morza. Oferuje takie zabiegi lecznicze jak: wodoleczenie, diadynamika, diatermia, ultradźwięki, solux, masaże, hipoterapia, balneoterapia, laseroterapia. Ze strony dowiemy się także wszystkiego o cenach i terminach turnusów.
 • Centralne Biuro Skierowań ZDRÓJ

  Sanatoria i uzdrowiska
  CBS pośredniczy w załatwianiu wczasów leczniczych w Busku-Zdroju. Zaprasza tutaj po zdrowie, relaks (imprezy kulturalne i sportowe), wypoczynek. Strona zachwala piękno miasta i okolic, zalety wód leczniczych. Na stronie znajdują się rówbież: historia miasta i uzdrowiska, informacje o leczeniu, opis dojazdu, możliwości rezerwacji, cennik.
 • Uzdrowisko Iwonicz S.A.

  Sanatoria i uzdrowiska
  Uzdrowisko Iwonicz należy do najstarszych i najbardziej renomowanych w Polsce. Zabytkowa architektura oraz odpowiedni mikroklimat czynią pobyty tutaj przyjemnymi i niezapomnianymi. Firma oferuje pobyty lecznicze, profilaktyczne, a także wczasy wypoczynkowe, prezentując na stronie bogatą bazę zabiegową oraz noclegową. Produkty uzdrowiskowe, galeria zdjęć, cenniki usług uzupełniają tę propozycję.
 • Fizjoterapia

  Rehabilitacja
  Znajdziesz tu informacje dotyczące fizjoterapii: masażu, kinezyterapii, fizykoterapii i anatomii. Możesz dać lub poszukać pracy. Bramka sms i smsserwis-fizjoterapia.


:: Firma Bechtold ::

Nasza ocena:
Adres: http://bechtold.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalizujemy się w sprzedaży specjalistycznego sprzętu do zastosowań medycznych. Oferujemy zarówno sprzęt wymrażający jak i laserowy, oświetlenie i wiele innych artykułów dla profesjonalistów. Aby skorzystać z oferty firmy Bechtold, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo by szczegółowo omówić warunki współpracy. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do usług.