Podobne strony

 • Baseny - SPA i Wellness - Projekty i budowa - Grupa Wellpool

  Firmy wg branży
  Grupa Wellpool kompleksowo zajmuje się projektowaniem i budową, wykonawstwem i montażem, a także serwisem obiektów basenowych na terenie Polski. W swojej ofercie posiada szeroki wybór basenów, między innymi: ze stali, poliestrowych, żelbetonowych, bez chemii, skimmerowych czy basenów rynnowych, przydomowych, publicznych, pływackich, rehabilitacyjnych; parowych łaźni w tym łaźnie parowe rzymskie, tureckie, parzelnia rosyjska; saun: fińskich, aromasaun, infra red; fontann: ogrodowych, do domu jak
 • Budowa basenu w ogrodzie - Starpool-Unipool.pl

  Firmy wg branży
  Specjalizujemy się w budowie ekskluzywnych basenów kąpielowych dla klientów prywatnych jak i firmowych. Mamy własny transport, niezbędne zaplecze techniczne i fachowa ekipę serwisowo – montażową. Realizujemy zlecenia indywidualne – budowa basenów na prywatnych posesjach, ogrodach, hotelach, ale również budujemy hale basenowe.
 • WODEX chemia basenowa

  Firmy wg branży
  Baseny Wodex to wiodąca firma, wyspecjalizowana w budowaniu basenów krytych i otwartych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie i mamy prawie 20 lat doświadczenia w branży. Jesteśmy fachową firmą projektującą, budującą i remontującą obiekty basenowe. W naszej propozycji znajdziecie Państwo różnego rodzaju rozwiązania techniczne w zakresie budowy basenu – różnego rodzaju niecki czy akcesoria. Wszystkich z Państwa, którzy poszukują firmy zajmującej się kompletnego obiektu i nie tylko (prowadzimy remonty, prace przygotowawcze i sprzedajemy akcesoria) na naszą stronę!
 • Projektowanie i budowa oczka wodnego i stawu kąpielowego

  Hobby i pasje
  Działamy z pasją i zaangażowaniem tworząc ogrody wodne. Wykonujemy projekty ogrodów dla prywatnych osób, klientów biznesowych i instytucji państwowych. Zajmujemy się budową zbiorników wodnych, wkomponujemy w każdy ogród oczko wodne, staw kąpielowy czy basen naturalny oraz mniejsze elementy jak fontanna ogrodowa czy kaskada wodna. Nasz realizacje powstają w oparciu o nowoczesne systemy filtracyjne marki Oase. Przeprowadzamy serwis elementów wodnych, wykonujemy czyszczenie stawów kąpielowych.


:: Budowa oczka wodnego i stwu kąpielowego. Nawadnianie ogrodu. ::

Nasza ocena:
Adres: http://stawy-ogrodowe.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Strona z ofertą sklepu internetowego z akcesoriami do budowy oczek wodnych, stawów kąpielowych, basenów oraz budowy systemu nawadniania ogrodu. Na stronie znajdziesz również takie elementy wodne jak: fontanna ogrodowa, fontanna nowoczesna oraz akcesoria - pompy do oczka wodnego, filtracja do zbiornika wodnego, oświetlenie, kosze na rośliny wodne. Posiadamy gotowe zestawy do filtracji dużych zbiorników wodnych jak staw kąpielowy lub staw z rybami. Zbuduj z nami swoje oczko wodne.