Podobne strony

 • MTJ

  Firmy fonograficzne
  Oficjalna strona firmy MTJ. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę firmy, katalog i biografie artystów, zapowiedzi nowości płytowych.
 • Moovie Radio

  Rozgłośnie sformatowane
  Moovie Radio jest amatorską rozgłośnią internetową specjalizującą się w muzyce filmowej. Rozgłośnia nadaje swój program w technologii RealAudio.
 • Herbaciarnia Gadu Gadu

  Herbaciarnie
  Herbaciarnia znajduje się w centrum ul.Piotrkowskiej, swoją nazwę wzięła od jednej z bardziej kolorowych postaci łódzkich Tomasza Gaduły-Zawratyńskiego. Małe, kameralne pomieszczenie od razu sprawia, że można się tu poczuć jak w domu. Stoliki w niewielkiej odległości od siebie z „domowymi" krzesłami. Stary samowar, imbryki i słoje z herbatą i jeszcze kredens oraz prawdziwy obrus na stole potęgują nastrój prywatności. Muzyka zazwyczaj fimowa lub jazzowa. Lokal nie jest zbyt duży i dlatego łatwo nim o intymność.
 • Nieustraszeni Łowcy Dzwięków

  Reklama radiowa i TV
  Nieustraszeni Łowcy Dźwięków zajmują się produkcją spotów radiowych, jingli, programów a ostatnio także reklam telewizyjnych.
 • Muzyka Filmowa

  Muzyka filmowa
  Serwis dotyczący muzyki filmowej - nowości z kraju i ze świata, mp3, spory zbiór muzycznych tematów przewodnich w formacie midi z najpopularniejszych filmów, zarówno najnowszych hitów kinowych, jak i klasyki.


:: Deaf Koel - muzyka na zamówienie ::

Opis:

Deaf Koel jest projektem, który opiera się na realizacji własnych, niezależnych kompozycji oraz muzyki na zamówienie. Wśród skomponowanych utworów znajduje się muzyka filmowa, jingle radiowe, muzyka instrumentalna oraz autorski album. Utwory instrumentalne mogą znaleźć zastosowanie w grach, animacjach, filmach oraz innych projektach komercyjnych. Projekt przewiduje także realizację zamówień na skomponowanie oraz nagranie muzyki według wcześniej ustalonych kryteriów i potrzeb klienta.