Podobne strony

 • SAPA POLAND

  Konstrukcje metalowe
  Spółka jest producentem budowlanych profili aluminiowych. Firma szwedzko-polska dostarcza także wyrobów anodowanych barwnie. O nowościach, historii firmy, katalogu produktów dowiesz się na stronach serwisu.
 • Europrofil Sp. z o.o.

  Konstrukcje metalowe
  Spółka produkuje profile zimnogięte oraz maszyny do ich wytwarzania. Podstawą działalności są kształtki mocowania systemów kartonowo-gipsowych. Na stronach domowych katalog produktów, ceny i adres.
 • ALSAL

  Konstrukcje metalowe
  Producent wszelkiego rodzaju przeszkleń i konstrukcji aluminiowych poczynając od fasad a kończąc na poręczach czy balustradach. Zakład produkuje okładziny aluminiowe, ścianki działowe, ściany osłonowe i dachy. Służy biurem projektowym i doradztwem.
 • EWELD

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia do cięcia i spawania łukowego oraz gazowego, urządzenia do mechanizacji spawania, materiały eksploatacyjne i sprzęt do budowy rurociągu. W ofercie transformatorowe i falownikowe urządzenia do spawania łukiem stałym i pulsującym do metali lekkich oraz nisko- i wysokostopowych. Urządzenia do cięcia plazmą i materiały dodatkowe do spawania stali konstrukcyjnych, żeliwa i innych w postaci drutów i elktrod.
 • RAUTARUUKKI POLSKA

  Pokrycia dachowe
  Spółka produkuje i sprzedaje blachodachówki, blachy trapezowe i akcesoria w róznych kolorach i wymiarach. Oferta produktów zawierająca wzory i opis technologii na stronie www. Także informacje o firmie, partnerach i jakości na serwerze.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Alinox - Metale i tworzywa sztuczne ::

Nasza ocena:
Adres: https://e-alinox.pl/

Ulica: Białobrzeska 47

Miasto: Mysłowice
Kod: 41-409
NIP: 6431705926

Telefon: 327658104
Opis:

Firma Alinox to jeden z przodujących dystrybutorów materiałów na polskim rynku. Alinox jest dostawcą takich materiałów jak: aluminium, stal nierdzewna, stal i stopy stali, tworzywa sztuczne, stopy niklu, mosiądzu, brązu, miedzi i tytanu.

Z posiadanych materiałów oferujemy: blachy cienkie (arkusze) i blachy grube (płyty), rury kwadratowe, rury okrągłe i rury prostokątne, pręty płaskie, pręty kwadratowe, pręty sześciokątne i pręty okrągłe oraz kształtowniki. Zapewniamy cięcia materiału na wymiar