Podobne strony

 • Agencja turystyczna Wonderlands

  Biura podróży
  Całoroczna oferta wypoczynkowa, obejmująca również pozycje last minute.
 • Medyczne forum popularnonaukowe

  Otyłość
  Medyczne forum popularnonaukowe, artykuły medyczne, promocja zdrowia, otyłość, łysienie itp. Kilka artykułów na podane tematy.
 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu, opracowywany przez lekarzy. Codziennie nowe wiadomości. Anatomia człowieka, encyklopedia badań, chorób i leków. Ponadto największe osiągnięcia współczesnej medycyny, jak być zdrowym, przegląd prasy, książek i serwisów internetowych o zdrowiu.
 • Master Fiskal s.c.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma tworzy oprogramowanie na zamówienie - specjalizując się przy tym w systemach informatycznych dla ośrodków sanatoryjno-wczasowych, pensjonatów, hoteli. Ponadto zajmuje się dostarczaniem, instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i urządzeń fiskalnych.
 • Krynica

  Krynica
  Praktyczne informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta. Znajdziesz tu m.in. bogatą ofertę miejsc noclegowych. Warto odwiedzić tę stronę.


:: MedicalSensus Sanatorium Polanica ::

Nasza ocena:
Adres: http://medicalsensus.pl/

Ulica: Chrobrego 1A-3

Miasto: Polanica-Zdrój
Kod: 57-320
NIP: 8992681905

Telefon: 746674900Kategorie:

Opis:

MedicalSensus to luksusowe, komfortowo urządzone sanatorium z profesjonalnym sprzętem medycznym oraz z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasz ośrodek znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy – przy Parku Zdrojowym w Polanicy Zdroju, gdzie można wypocząć oraz zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

MedicalSensus Sanatorium Polanica znajdą Państwo w Polanicy Zdroju, przy ul. Chrobrego 1A-3. Mogą nas Państwo sprawdzić przy pomocy danych NIP: 899-26-81-905 lub REGON: 021102260.