Podobne strony

 • Prova

  Wyroby ze skóry
  Strona firmy zajmującej się kaletnictwem (m.in. torby damskie i męskie, teczki), transportem krajowym, międzynarodowym i spedycją, działającej także na rynku usług leasingowych. Znajdziesz tutaj pełne oferty każdej z dziedzin aktywności firmy, informacje o możliwościach współpracy, a także trochę danych dotyczących historii spółki.
 • Garbarnia Sogar

  Garbarnie
  Firma specjalizuje się w produkcji skór oraz dwoin bydlęcych z przeznaczeniem na obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz galanterię skórzaną.
 • Sklep Marengo

  Wyroby ze skóry
  Firma oferuje sprzedaż ekskluzywnej reklamowej galanterii skórzanej produkcji własnej, bogaty wybór gadżetów i upominków reklamowych z logo firmy. Na stronie znajdziesz prezentację oferty oraz cennik.
 • POLSKÓR

  Wyroby ze skóry
  Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów ze skór o wyprawie roślinnej, ma również w swojej ofercie wyroby z materiałów skóropodobnych, tkanin technicznych i dzianin. Produkcja ukierunkowana jest na potrzeby jednostek mundurowych, odbiorców cywilnych i eksporta znaczący udział w niej stanowią akcesoria dla myśliwych.
 • Tomskór II

  Wyroby ze skóry
  Producent galanterii skórzanej, wyrobów kaletniczych ze skóry licowej, juchtowej, naturalnej. Firma oferuje całą gamę wyrobów: torby, torebki, plecaki oraz wyroby specjalistyczne dla myślistwa, służb mundurowych i na konkretne zamówienie. Na stronie: informacje o firmie, oferta, dane kontaktowe.


:: Elfrika galanteria ::

Nasza ocena:
Adres: http://elfrika.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług w zakresie zarówno produkowania a także dystrybuowania najwyższej jakości wyrobów z rynku galanterii skórzanej. Jednocześnie w firmie realizowane są również modne wyroby w zakresie również wzornictwa jak torebki czy saszetki. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!