Podobne strony

 • BWC Technika Grzewcza Sp. z o.o.

  Technika grzewcza
  Firma jest przedstawicielem producenta urządzeń grzewczych Rheinland służących do ogrzewania i wentylacji hal oraz dużych pomieszczeń.
 • ogrzewanie podłogowe na podczerwień

  Dom i wnętrza
  Wkrocz w przyszłość ogrzewania domów już dziś! Promienniki fali podczerwonych to rewolucja w dziedzinie ogrzewania, która rozprzestrzenia się już teraz na całym świecie. Fortunata RED oferuje swoim klientom nowoczesne grzejniki, które w sposób niebywale dotąd mogą ogrzewać praktycznie każdą przestrzeń. Wydajne, energooszczędne, efektywne i mobilne - takie właśnie są oferowane w naszym sklepie grzejniki na podczerwień. Sprawdź sam ile możesz zyskać wybierając nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy.
 • Nowoczesne i energooszczędne ogrzewanie podczerwienią

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń grzewczych (grzejniki, promienniki, maty grzewcze na podczerwień) służących do budowy wydajnych, ekonomicznych w zakupie i eksploatacji oraz zdrowych systemów ogrzewania dla domu, biznesu oraz przemysłu. Udzielamy bezpłatnej pomocy przy doborze rozwiązań grzewczych. Proponujemy także opcjonalnie usługi montażowe naszych urządzeń. W zakresie oferty ogrzewania podczerwienią współpracujemy z liderami na rynku polskim. Zapraszamy na naszą stronę!


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Ccc.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://ccc.pl

Kategorie:

Opis:

Nowoczesne elektryczne ogrzewanie jest stosowane dzisiaj w coraz większej ilości budynków, zarówno prywatnych, jak i w restauracjach, często również na zewnątrz budynku. Są nowoczesnymi rozwiązaniami, stosowanymi coraz powszechniej ze względu choćby na zdecydowanie mniejsze zużycie energii – nawet o 40%.