Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Fart

  Reklama
  Agencja reklamowa typu full service, prowadzi kampanie reklamowe we wszystkich mediach. Zajmuje się pozycjonowaniem i wprowadzaniem nowych produktów na rynek.
 • Scena FM

  Promocje, imprezy, stoiska
  Scena oferuje kompleksową obsługę imprez estradowych, spektakli, pokazów, dyskotek plenerowych, akcji promocyjnych. Ponadto zajmuje się realizacją nagrań zespołów muzycznych, reklam radiowych dubbingiem, produkcją płyt i kaset z nagraniami.
 • Radio Tok FM

  Rozgłośnie ogólnopolskie
  Witryna internetowa prezentująca informacje związane z działalnością ogólnopolskiego radia Tok FM. Na stronie zamieszczonych jest kilka działów, w których można znaleźć informacje na temat: prezenterów (ich życiorysy oraz godziny pracy na antenie); częstotliwości, na których emitowane są audycje radiowe; trochę o nas, czyli różnice między konwencjonalną rozgłośnią radiową a radiem Tok FM; reklama (wiadomości na temat kampanii reklamowych); pytania (zestawienie ciekawych pytań i odpowiedzi na nie); i inne.
 • Dragon Agency

  Reklama
  Łódzka agencja reklamowa. Kreacja i poligrafia. Gadżety reklamowe, stoiska targowe, konferencje, hostessing. Pełna obsługa reklamowa.
 • Agencja reklamowa Łódź

  Firmy wg branży
  Strona internetowa agencji reklamowej i interaktywnej Mixedmedia z Łodzi. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółami oferty usług reklamowych agencji. Agencja reklamowa Mixedmedia specjalizuje się w usługach internetowych, marketingu internetowym, multimediach oraz reklamie tradycyjnej. Firma świadczy kompleksowe usługi reklamowe tzw. full-service, od koncepcji poprzez zarządzanie kampanią i realizacją strategii marketingowej firmy.


:: Soundmedia studio dźwiękowe, reklama radiowa ::

Nasza ocena:
Adres: soundmedia.pl

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod: 52-200
NIP:

Telefon: 512336553
Opis:

Oferujemy współpracę w zakresie: pełnej produkcji spotów dźwiękowych, udźwiękowienia reklam video, produkcji piosenek i jingli reklamowych, nagrań lektorskich oraz wszystkiego co z dźwiękiem związan.
W naszej pracy nie uznajemy kompromisów. Przy każdej produkcji priorytetem jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale także najwyższa jakość. Jesteśmy w stanie ją zapewnić tylko dzięki współpracy z najwyższej klasy specjalistami. To dźwiękowcy, montażyści video, copyrighterzy, graficy, scenarzy