Podobne strony

 • Tajgun

  Zabawki
  Artykuły militarne i akcesoria obronne. Dystrybucja pistoletów i karabinów na kulki, paintball i inne. Organizacja profesjonalnych pokazów fajerwerków.
 • Art Laser Show - Omicron Polska

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma specjalizuje się w kreowaniu unikalnych, najwyższej jakości plenerowych widowisk laserowych. Są one dopasowane do podkładu muzycznego i moga współgrać z efektami pirotechnicznymi, kurtynami wodnymi a także innymi efektami specjalnymi. Ofertę przybliżą ci zamieszczone na stronie kolorowe zdjęcia. Firma jest producentem systemów laserowych i laserów YAG dla potrzeb medycyny oraz laserowego show.
 • ADMAR - sport i rekreacja

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona świętochłowickiej firmy oferującej urządzenia rekreacyjno-sportowe, trampoliny, zamki dmuchane, plandeki reklamowe, skate-parki, minigolfy itp., a ponadto projektujacej oraz wykonującej zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • pokazy rycerskie

  Rozrywka
  Tańce ze światłami chemicznymi, pokazy szczudlarzy, pokazy rycerskie, Neon Show, UV Show, różnego rodzaju zabawy dla dzieci, wysokiej jakości przedstawienia muzyczne, przedstawienia teatralne oraz pokazy rzemiosła i kultury średniowiecznej dzięki wielu atrakcjom. Te wszystkie wydarzenia, pokazy, show oraz o wiele więcej oferuje doświadczona agencja medialna Yoma. Entuzjaści z ciekawymi pomysłami zrealizują lub urozmaicą wszelkiego rodzaju event. Połączenie doświadczenia i świetnych pomysłów.
 • Fajerwerki - Gaoo Management

  Firmy wg branży
  Gaoo to polski producent fajerwerków. Istnieje na rynku od 2006 roku. Firma zajmuje się handlem fajerwerkami w całej Europie. Organizuje na terenie całej Polski pokazy sztucznych ogni na rożnego rodzaje imprezy.


:: PyroSilesia.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://pyrosilesia.pl/

Ulica: Staromiejska 6/10d

Miasto: Katowice
Kod: 40-013
NIP:

Telefon: 509 531 902
Opis:

PyroSilesia to działająca od prawie 20 lat firma zajmująca się realizacją pokazów fajerwerków i sztucznych ogni na terenie całego kraju. Przeprowadza pokazy pirotechniczne podczas imprez sylwestrowych, festiwali, festynów miejskich, jubileuszy, wesel i inne imprez masowych. Dzięki zaawansowanemu i autorskiemu systemowi sterowania pokazy fajerwerków od PyroSilesia to wspólna gra światła i dźwięku - artystyczne widowiska, w których światło, kolor, wybuch i dźwięk odgrywają równie ważną rolę.