Podobne strony

 • Jedność Sp. z o.o.

  Odzież_ochronna_i_robocza
  Produkcja odzieży zawodowej i rękawic ochronnych. W ofercie m.in. odzież: robocza, ochronna, BHP, medyczna, ostrzegawcza i HACCP. Strona zawiera informacje o firmie, foto ofertę i dane kontaktowe.
 • Producent odzieży ochronnej "Krystian"

  Odzież_ochronna_i_robocza
  Firma produkuje m.in.: ubrania kwasoodporne, antyelektrostatyczne, niepalne, rękawice i obuwie robocze. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.
 • Tania odzież - ratownictwo medyczne

  Firmy wg branży
  Firma medmar szyje i projektuje profesjonalną odzież roboczą dla straży pożarnej oraz ratowników medycznych. Zapraszamy !
 • Odzież medyczna Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Odzież medyczna produkcji firmy Fadim wyróżnia się precyzją wykonania oraz materiałami wysokiego gatunku. Klientami firmy są osoby z całego kraju. Firma jest cały czas otwarta na nowych klientów, elastyczna i zawsze stara się odpowiadać na ich potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań ze strony zainteresowanych firma oferuje kontakt pod numerem telefonu bądź też za pośrednictwem mailowym dzięki czemu kontakt jest ułatwiony.
 • Odzież robocza - Faret.pl

  Firmy wg branży
  Jesteśmy polskim producentem odzieży roboczej. Wszystkie produkty z naszej oferty są szyte przez wykwalifikowaną kadrę w nowoczesnym systemie produkcyjnym. Tworzymy wysokiej jakości odzież roboczą, która jest wygodna, trwała oraz funkcjonalna. W produkcji wykorzystujemy materiały charakteryzujące się wysoką jakością, niską kurczliwością, zachowaniem swoich właściwości, w tym kolorystyki i kształtu, przez długi czas.


:: Fartuchy dla lekarzy - medicstar.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://medicstar.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na stronie internetowej www.Medicstar.pl będziecie mieli Państwo możliwość poznać bliżej ofertę producenta odzieży medycznej Medicstar, który zaprasza do współpracy firmy farmaceutyczne, sklepy medyczne, hurtownie, ośrodki medyczne, etc. Mowa w tym momencie o bluzach, koszulkach polo, spódnicach, ubraniach kosmetycznych czy fartuchach - są one solidne, komfortowe i bardzo eleganckie.