Podobne strony

 • ARWI

  Kostka brukowa
  Producent wibroprasowanej kostki brukowej wykonywanej w technologii niemieckiej oraz parkietu. W serwisie katalog produktów oraz informacje adresowe.
 • EKOPŁYTA

  Materiały termoizolacyjne
  Producent płyt pilśniowych twardych i lakierowanych oraz płyt porowatych izolacyjnych. Oferta skierowana jest do przemysłu meblarskiego oraz budownictwa. Wśród asortymentu produktów są płyty podłogowe, dachowe i ścienne. Na stronie także dane techniczne i ośrodki dystrybucji.
 • Pentra

  Materiały wykończeniowe
  Zakład kompleksowych remontów mieszkań, domów i biur. Prowadzi sprzedaż ratalną materiałów i usług. Wykonuje ogrodzenia z profili PCV, domki letniskowe, pawilony handlowe. Sprzedaje panele ścienne i podłogowe.
 • Parkietland

  Parkiety, mozaiki
  Zakład usługowy i handlowy wykonuje parkiety producentów krajowych i zagranicznych. Podłogi drewniane, cokoły, listwy, boazerię i listwy wykończeniowe. Na stronie dane adresowe.
 • Stolarstwo Usługowe

  Schody, posadzki
  Zakład rzemieślniczy produkuje balustrady i sztachety, boazerie oraz stolarkę drzwiową i schody. W wirynie galeria zdjęć ilustrująca możliwości zakładu oraz wszechstronność programu produkcyjnego.


:: Panele podłogowe Vox i Classen - Ultra Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: www.ultra.malopolska.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Ultra oferujem szeroki wybór paneli podłogowych Classen, Vox i Kaindl. Działamy Kraków - Myślenice. W naszej ofercie także listwy przypodłogowe, parapety stal i pcv. Zapraszamy do kontaktu.