Podobne strony

 • Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

  Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  Przedstawienie historii, władz, aktualności z życia uczelni, działalności Wydawnictwa UMK, organizacji studenckich, organizowanych konferencji naukowych, struktury organizacyjnej (Wydziały: Biologii i Nauk o Ziemi, Chemii, Filologiczny, Fizyki i Astronomii, Humanistyczny, Matematyki i Informatyki, Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Nauk Historycznych, Prawa i Administracji, Sztuk Pięknych).
 • Regeneracja maglownic, Regeneracja przekładni kierowniczych - Hydrosystem Sp. z o.o.

  Motoryzacja i transport
  Firma Hydrosystem została założona w 1990 roku i od początku swojej działalności zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych i maglownic, diagnostyką, mechaniką i elektroniką pojazdową oraz automatyką, elektryką przemysłową i budynkową. Nasza firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 wydany przez firmę DEKRA, światowego lidera w zakresie certyfikacji w branży motoryzacyjnej. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną narzędzi ręcznych marki SATA.
 • Przedsiebiorstwo Wielobranzowe Dragon

  Zachodnie
  Katalog oferowanych olejów silnikowych do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli, olejów przekładniowych i do rolnictwa. Także lista sprzedawanych części samochodowych.
 • Gazeta Miejska

  Urzędowa
  Wydanie internetowe pisma Urzędu Miasta w Toruniu, dwutygodnik.
 • Urząd Miasta Torunia

  Toruń
  Serwis miejski podzielony na cztery części. W pierwszej: "Gospodarze Miasta" znajdziesz informacje na temat władz miejskich (sylwetki radnych, członków zarządu, struktura urzędu). W drugiej "Biznes i Pieniądze" zapoznasz się m.in. z budżetem i inwestycjami miejskimi. Dwie ostatnie części "Poznaj Miasto" i "Między Miastami" traktują o takich sferach życia jak: kultura, służba zdrowia, oświata, stosunki z miastami partnerskimi.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Biuro rachunkowe Poltax ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.poltax.net

Ulica: Łódzka 69/6

Miasto: Toruń
Kod: 87-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompleksowe usługi rachunkowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Powierzając nam obsługę swoich przychodów i wydatków, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Ci podejmowanie dojrzałych i konstruktywnych decyzji.