Podobne strony

 • Usługi windykacyjne

  Firmy wg branży
  Szczecińska firma Ssyndyk oferuje szeroki wybór różnego rodzaju usług windykacyjnych na najwyższym poziomie. W ofercie firmy można znaleźć profesjonalne odzyskiwanie utraconego lub ukradzionego majątku bądź ruchomości, odzyskiwanie należności finansowych, nadzór nad terminową wpłatą należności, sprawdzanie wiarygodności oraz wiele innych usług windykacyjnych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonałe warunki do skutecznych działań windykacyjnych. Atrakcyjna oferta
 • PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA windykacja szczecin

  Firmy wg branży
  Oto jest strona Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka z siedzibą w Szczecinie. Na polecenie naszego klienta realizujemy sprawy związane z prawem karnym, spadkowym, handlowym, finansowym i gospodarczym. Adwokat prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi i w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Ponadto sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania, pisma procesowe, odwołania, skargi i inne. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.
 • Katarzyna Mikulska adwokaci szczecin

  Prawo i podatki
  Adwokat Katarzyna Mikulska świadczy pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Szczecinie. W obszar świadczeń pomocy prawnej wchodzą indywidualne konsultacje z klientem, reprezentowanie interesów klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, komornikami oraz organami administracji publicznej. Przygotowuje pisma procesowe, projekty umów, pozwy oraz opinie prawne. Doradza klientom w sprawach z prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny czy też osobisty. Więcej na naszej witrynie internetowej.
 • Windykacja należności Szczecin

  Firmy wg branży
  Firma windykacyjna GRADATIN serdecznie zaprasza firmy i osoby prywatne! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej www.gradatin.pl gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat ściągania należności! Ponad to oferujemy oddłużanie firm i osób prywatnych, jak i weryfikację dłużników.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Windykacja należności w Szczecinie ::

Nasza ocena:
Adres: https://foxlegal.pl/

Ulica: Jagiellońska 39b lok. 111

Miasto: Szczecin
Kod: 70-382
NIP: 2810020082

Telefon: 794155847
Opis:

Kancelaria FOXLEGAL powstała z pasji do windykacji. Założycielką Kancelarii jest radca prawna związana od 10 lat z branżą windykacyjną. Jesteśmy firmą windykacyjną, która darzy ludzi szacunkiem i zainteresowaniem, z zaangażowaniem rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów. Ofertę kierujemy zarówno do wierzycieli, jak i dłużników. Pomagamy w pozbyciu się kłopotów związanych z zadłużeniem, doradzamy skuteczne rozwiązania, wiemy jak zapewnić Państwu bezpieczeństwo finansowe. Zapraszamy.