Podobne strony

  • ITALMEBLE NAROŻNIKI OLTA

    Firmy wg branży
    Firma Italmeble z Warszawy zaprasza na zakupy do swoich salonów meblarskich. Polecamy marki polskie i włoskie jak np.: Malerba, Layers, Komfort Meble, Domitalia. U nas znajdą Państwo użyteczne oraz luksusowe meble z możliwością doboru materiału wykonania i kolorystki. Rozmaity wybór tkanin oraz skór, których użytkujemy sprawia, że nasze produkty cechują się nietuzinkowym designem. Służymy pomocą naszych projektantów, którzy udzielą wyczerpujących porad i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
  • AD-ACTIVE Producent mebli Warszawa

    Firmy wg branży
    Warszawska firma Ad-Active jest specjalistą w branży usługowej. Jej oferta obejmuje między innymi wykonawstwo funkcjonalnych szaf wnękowych lub zabudowy kuchennej na zamówienie, tudzież prace stolarskie. Oprócz tego, specjaliści przedsiębiorstwa pomogą Państwo pozbyć się problemu cieknącego kranu, zajmą się przebudową instalacji elektrycznej, zamontują armaturę łazienkową czy też wykonawstwem drobnych prac remontowych lub ślusarskich. Działalność przedsiębiorstwa zawiera także montaż i demontaż mebli, a także usługi transportowe. Więcej szczegółów o usługach przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.toce.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://toce.pl

Ulica: ul. Wiosenna 34 Cybulice Małe

Miasto:
Kod: 05-152
NIP: 5241019156

Telefon:Kategorie:

Opis:

Chcesz stworzyć wymarzoną kuchnię? Kuchnię nowoczesną, a być może klasyczną? Nie jesteś zdecydowana - zapytaj fachowców! Fabryka Mebli Kuchennych TOCE w Cybulicach Małych to profesjonalny producent mebli kuchennych i propozycja funkcjonalnych oraz komfortowych rozwiązań dla każdego klienta. Oferujemy meble kuchenne na wymiar w najwyższym standardzie, wykonane z doskonałej jakości materiałów. Precyzja, wysokie walory estetyczne wykończeń i satysfakcja użytkowania to atuty naszej oferty. Jej zakres umożliwia zaspokoić wysokie oczekiwania rynku i indywidualnych klientów. Zapraszamy do naszego Salonu!