Podobne strony

  • Dom Handlowy "PiK"

    Meble - handel i produkcja
    Firma oferuje meble wypoczynkowe tapicerowane, akcesoria do tychże oraz różnorakie zabawki. Szczegółową ofertę oraz więcej informacje o firmie znajdziesz na stronie.
  • www.grados.pl

    Firmy wg branży
    Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy GRADOS. Działamy w branży od 2003 roku, nasza siedziba znajduje się w Warszawie a oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim. Specjalizujemy się w stosowaniu próżni i sprężania gazów w różnych sektorach przemysłu. Dysponujemy szerokim wyborem urządzeń (dmuchawy, dysze natryskowe, elementy pneumatyki, pompy, sprężarki i inne), części zamiennych a oprócz tego zapewniamy ich obsługę, projektowanie oraz montaż i serwis. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: edwardsvacuum.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.edwardsvacuum.com.pl

Ulica: Grupy AK Północ 2 / 8u

Miasto:
Kod: 00-713
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy GRADOS. Siedziba główna naszej firmy mieści się w Warszawie, jednak posiadamy także placówke w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przemysłowych systemów próżniowych oraz redukcji zanieczyszczeń. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takie jak: rotacyjne pompy próżniowe olejowe, pompy turbomolekularne i kontrolery oraz pompy dyfuzyjne. Prowadzimy także usługi serwisowe. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.