Podobne strony

  • Pabiantex – tkaniny, taśmy, konfekcja

    Branże inne
    Pabiantex produkuje tkaniny techniczne, taśmy. W ofercie: konfekcja techniczna, tkaniny (szklane, rowingowe), tkaniny i włókniny filtracyjne, taśmy (szklane, bawełniane), koce gaśnicze, węże strażacke, maty filtracyjne.
  • POŻ-POL - sklep strażacki ze sprzętem ppoż i hydrantami

    Sklepy internetowe
    Sklep POŻ-POL specjalizuje się całościowym zaopatrzeniem w sprzęt pożarniczy i ppoż. Asortyment dostarczamy do jednostek PSP, OSP i Urzędów Gmin. Nasze atrybuty to szeroka oferta sprzętu (ponad 1350 rzeczy w sklepie internetowym), krótkie terminy wysyłek, najwyższa jakość produktów (potwierdzona certyfikatami). Oferujemy także hydranty dla przedsiębiorstw instalacyjnych i pośredników. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą na www.ppoz.sklep.pl


:: www.bogdangil.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.bogdangil.pl

Ulica: ul. Piekarska 215

Miasto: Bielsko-Biała
Kod: 43-300
NIP: 5471591078

Telefon: 516 464 459
Opis:

Węże strażackie, oploty poliestrowe i taśmy techniczne, szafki hydrauliczne oraz wysokiej klasy prądownice hydrantowe to specjalistyczna oferta firmy „Bogdan Gil” z Bielska-Białej, która skupiła się na produkcji i dystrybucji profesjonalnego zaopatrzenia Straży Pożarnych. Wszystkie nasze produkty powstają z barzdo dobrej jakości surowców wskutek kontroli jakości oraz zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zaplecza technicznego w postaci stale rozbudowywanego parku maszynowego. Zapewniamy 100% solidny produkt oraz możliwość indywidualnych zamówień. Serdecznie zapraszamy!