Podobne strony

 • ELTEK - regeneracja części samochodowych

  Części zamienne
  Strona słupskiej firmy zajmującej się regeneracją części samochodowych. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofertę i dane kontaktowe.
 • Regeneracja zacisków hamulcowych

  Firmy wg branży
  Tir-Mar to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo funkcjonujące w rejonie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się naprawami oraz regeneracją pneumatycznych i hydraulicznych zacisków hamulcowych do samochodów dostawczych czy ciężarowych. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracownicza, składająca się z ekspertów posiadających wieloletnie doświadczanie w branży. Wybierając naszą jednostkę, decydują się Państwo na najwyższą jakość usług, przy możliwie najniższych cenach. Gwarantujemy terminową adaptację wszystkich zleceń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź elektronicznego. Zupełna propozycja przedsiębiorstwa jest zamieszczona na stronie www.
 • Klemme.pl - zaciski hamulcowe do ciężarówek

  Motoryzacja i transport
  Klemme.pl to adres, pod jakim odszukasz kompleksową propozycję usług firmy Klemme Krzysztof Prystasz jaka wyspecjalizowała się w wymianie, regeneracji i naprawie zacisków do samochodów ciężarowych. Gwarancją bezpieczeństwa na pewno jest tu spore doświadczenie oraz umiejętności pracowników firmy, ale i solidność stosowanych komponentów i materiałów. Bezproblemowe zaciski hamulcowe to bezwzględny wymóg bezpieczeństwa.
 • www.systemyhamulcowe.com Systemy hamulcowe

  Firmy wg branży
  SYSTEMYHAMULCOWE.COM to zakład motoryzacyjny zlokalizowany w Kargowej, w woj. lubuskim. Działając na krajowym rynku od 2006 roku, oferujemy profesjonalną regenerację zacisków hamulcowych i recyrkulatorów spalin. Aby zagwarantować wysoki standard obsługi zatrudniamy szeroko wykwalifikowanych pracowników, a na wszelkie oferowane produkty udzielamy 18 miesięczny okres gwarancji. swą propozycję kierujemy do właścicieli wszystkich samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy do współpracy.


:: Zaciskihamulcowe.pl - naprawa, regeneracja, konserwacja ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zaciskihamulcowe.pl/

Ulica: Podmiejska 1H, Zagościniec

Miasto: Wołomin
Kod: 05-200
NIP: 125-004-42-52

Telefon: 22 787 73 59
Opis:

Firma Express Trans od prawie 30 lat nieprzerwanie świadczy profesjonalne usługi naprawy, konserwacji i regeneracji zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep i przyczep na osiach oraz naprawą zacisków do samochodów osobowych i dostawczych. Express Trans działa w podwarszawskim Wołominie, a wszystkie wykonywane prace objęte są 12-miesięczną gwarancją. Gwarancją wysokiej jakości usług są nie tylko posiadane przez firmę certyfikaty, ale również ciągle rosnąca liczba zado