Podobne strony

 • Albedo - Gabinet Psycholog Joanny Biegalskiej

  Psychiatria i psychologia
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych: stres, kryzysy osobiste, mobbing, problemy wychowawcze. Psychoedukacja, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.
 • Gabinet psychologiczny

  Psychiatria i psychologia
  Pomoc psychologiczna: samotność, fobia, depresja, nerwica. Gabinet psychologiczny w Warszawie. Redukcja stresu, terapia stresu pourazowego.
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię.
 • Psycholog Warszawa Olga Piekarska-Piotrowicz

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Świadczę profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości. FORMA ŚWIADCZONEJ POMOCY: - konsultacje psychologiczne; - pomoc psychologiczna; - interwencja kryzysowa; - psychoterapia indywidualna; - poradnictwo psychologiczne.
 • Anna Babicz, psychoterapia, Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychoterapeutą i interwentem kryzysowym. Oferuję pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych takich jak strata, rozwód, zaburzenia odżywiania (ortoreksja, bulimia), depresja, jak również w przypadku trudności wychowawczych (np. adolescencja), problemów w relacjach rodzinnych (terapia rodzinna), partnerskich (terapia par). Pracuję z osobami dorosłymi i z młodzieżą.


:: Dobry Psycholog Warszawa ::

Opis:

Natłok obowiązków, stres w pracy, nieporozumienia i wielu ludzi nie jest w stanie sobie z tym poradzić i rozładować emocje.
Jeśli stoisz przed podobnym problemem to udaj się do dobrego Psychologa.
Znanym i profesjonalnym psychoterapeutą w Warszawie jest Jolanta Szczepaniak - psycholog, terapeuta uzależnień oraz coach. Pani Jolanta zajmuje się psychoterapią indywidualną, specjalizuje się w psychoterapii par i rodzin wykorzystując do tego różne szkoły psychoterapii.
szczepaniak-psychology.eu