Podobne strony

  • AGNES produkcja wyrobów garmażeryjnych warszawa

    Firmy wg branży
    Prowadzisz hotel lub restaurację i poszukujesz partnera, który dostarczy Ci świeże i smaczne dania kuchni polskiej? Sprawdź już teraz ofertę firmy Agnes mieszczącej się w Pruszkowie, zapewniającą regularny dowóz wyrobów na terenie Warszawy i okolic. W swoim menu proponuje krokiety, pierogi, zupy, dania mięsne, makarony, naleśniki oraz wiele innych dań. Firma dysponuje również salą bankietową, w jakiej można zorganizować imprezy okolicznościowe oraz bezpłatny parking dla Gości. Kompletna oferta wykonywanych usług i więcej szczegółowych wiadomości znajduje się na stronie internetowej.
  • SALA Z KLASĄ sale weselne okolice pruszkowa

    Firmy wg branży
    Zbliża się ważna uroczystość? Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł ją wyprawić? Zapoznaj się z propozycją Sali z Klasą w Pruszkowie! Do użytku naszych Gości oddajemy pojemną, klimatyzowaną salę bankietową, w jakiej można zorganizować imprezę do 60 osób. Dekoracje zawsze dobieramy do okazji. Menu serwowane w trakcie uroczystości zawsze ustalamy wspólnie z Klientem. Proponujemy szeroki wybór pysznych dań gorących, przekąsek, wyrobów garmażeryjnych jak i sałatek. Możemy również wykonać wyjątkowy tort okolicznościowy. Zapewniamy także bezpłatny parking. Szczególny oferty jak i podawanych przez nas specjałów dostępne są na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Zajazd pod Jaworem ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zajazdpodjaworem.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Oferta naszego zajadu dotyczy zapewnienia naszym klientom między innymi odpowiednich warunków do przygotowania oraz realizowania wesel. Posiadamy między innymi klimatyzowaną salę na 230 osób co pozwala nam oferować komfortowe warunki pod realizowania imprez. Jesteśmy w stanie zapewnić również oddzielne sale z kominkiem i drink barem, bardzo smaczne menu dostępne w rozbudowanej ofercie, pokoje gościnne z łazienkami.