Podobne strony

 • biuro rachunkowe gliwice

  Firmy wg branży
  Novitus to biuro rachunkowe, które posiada bardzo szeroki zakres usług związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz usługami kadrowo-płacowymi. Dodatkowo Novitus zajmuje się udzielaniem fachowych porad dotyczących zakładania firmy, sporządzaniem analiz dla klienta, reprezentowaniem klienta przed urzędami, pomocą w wyprowadzeniu z zaległości podatkowych i księgowych oraz wieloma innymi usługami. Novitus z siedzibą w Gliwicach tworzony jest przez młodych ludzi z doświadczeniem.
 • BARBARA PLACZEK usługi księgowe Gliwice

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę Biura Rachunkowego Barbara Placzek, którego siedziba znajduje się w Gliwicach. Na rynku usług księgowych działamy od czerwca 1993 roku. Od tego czasu zdobyliśmy zaufanie zadowolonych z naszych usług klientów. Naszą główną domeną jest obsługa rachunkowa, podatkowa oraz kadrowa małych i średnich przedsiębiorstw. Wykonujemy rozliczenia z tytułu podatku dochodowego, rozliczenia z tytułu podatku VAT oraz rozliczenia z ZUS. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie oraz dobieramy zakres prac odpowiednio do jego wymagań. Kładziemy nacisk na dobrą jakość i rzetelność prac. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty zamieszczonymi na stronie internetowej.
 • Doradca - Biuro Rachunkowe w Gliwicach

  Firmy wg branży
  Firma DORADCA działa na rynku od 1991 roku, właścicielka biura swoje wieloletnie doświadczenie zaczęła zdobywać pracując w Urzędzie Skarbowym, na początku na stanowisku Referenta dochodząc do stanowiska Kierownika Działu Kontroli. Każdy księgowy w naszym zespole jest wysoko wykwalifikowany, po studiach w kierunku finansów i rachunkowości, z uprawnieniami do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i innymi kwalifikacjami potwierdzonymi egzaminami państwowymi.
 • Jabłońska Grażyna biura księgowe gliwice

  Firmy wg branży
  Doradca podatkowy Grażyna Jabłońska prowadzi Biuro Rachunkowe od 1995 roku. Świadczy to tym samym o ogromnym doświadczeniu jakie zostało nabyte na przełomie tych wszystkich lat. Biuro mieści się w Gliwicach. W ofercie można wypatrzyć między innymi kompleksową obsługę firm: prowadzenie spraw kadrowych, obsługę spraw ZUS, prowadzenie księgowości, rozliczanie podatków, sporządzanie deklaracji z przekazem elektronicznym. Gwarancja solidności i wybitnie fachowego nastawienia do każdego zlecenia. Nie ulega wątpliwości, że w kwestiach finansowych liczy się skrupulatność oraz precyzja. Biuro Rachunkowe Grażyny Jabłońskiej przykłada w obliczu tego wagę do pełnej perfekcji i terminowości. Swoim nabywcom proponuje również korzystny system współpracy i pełną dyspozycyjność. Więcej informacji na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Profesjonalne Biuro Finansowo- Księgowe PRI ::

Nasza ocena:
Adres: http://ksiegowy.gliwice.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma działa na rynku realizowania usług z zakresu rachunkowości. Firma posiada doświadczenie na rynku, które pozwala zapewnić dopasowanie poszczególnych usług do oczekiwań naszych klientów firmowych. Oferta obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rachunkowych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!