Podobne strony

 • Komputery poleasingowe

  Komputery i internet
  Kupując używany komputer zapewne zastanawiałeś się czy nie jest on zużyty lub nawet uszkodzony. W praktyce jest wszystko możliwe, jednak kupując komputer od byłych firm mających je w leasingu na pewno nie żałowałeś tej decyzji. Wie również o tym firma Grischa prowadząca sklep internetowy od 2008r pod adresem delllow.com sprzedająca kilkanaście tysięcy komputerów w ciągu roku. Największą ilość komputerów oraz asortymentu z z nimi związanymi posiadamy marki Dell. Zapraszamy do współpracy.
 • Laptopy poleasingowe - kompik24.pl

  Sklepy internetowe
  W naszym sklepie internetowym czekają doskonałe rozwiązania z kategorii sprzętów komputerowych. Znajdziesz u nas laptopy dostosowane do różnych przeznaczeń. Od pracy biurowej, przez maszyny gamingowe, aż po uniwersalne domowe rozwiązania. Sprawdź wszystkie kategorie, znajdź sprzęt dla siebie i ciesz się idealnie dobranym zakupem.
 • www.sklep.polbit.com komputery poleasingowe

  Firmy wg branży
  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Polbit- wiodącego dostawce sprzętu komputerowego na nasz rynek. Swoje towary importujemy z całej Europy, a także z Chin. Polecamy Państwu takie urządzenia jak drukarki, laptopy, komputery, monitory czy też serwery. Zapewniamy wykwalifikowany zespół zawsze służący pomocą. Od niedawna posiadamy magazyn koło Szczecina co pozwala nam jeszcze lepiej i szybciej realizować Państwa zamówienia. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo dokładny opis firmy i jej oferty. Zapraszamy do kontaktu i do zakupów., Firma Polbit zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Państwa uwadze polecamy sprzęt komputerowy zarówno nowy jak i używany importowany z różnych krajów Europy, a również z Chin. W naszej ofercie Mamy m.in. drukarki, monitory, laptopy czy serwery. W naszym sklepie pracują jedynie profesjonaliści, którzy chętnie Państwu pomogą lub doradzą. Produkty przez Państwa zamawiane są zawsze sprawdzane pod kątem jakości
 • Komputery poleasingowe - centrumelektronikimobilnej.pl

  Sklepy internetowe
  Od dłuższego czasu dostarczamy klientom biznesowym poleasingowy sprzęt komputerowy. U nas znajdą Państwo między innymi komputery poleasingowe, laptopy poleasingowe i monitory używane takich marek jak Dell, Lenovo, HP, Simens i innych. Każdy z oferowanych produktów można zobaczyć osobiście w warszawskim salonie. Zawsze też służymy fachową poradą i doradzamy optymalny wybór.


:: ZIKOM - poleasingowe komputery DELL i HP ::

Nasza ocena:
Adres: http://zikom.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zikom to outlet komputerowy z działem serwisowania laptopów i komputerów stacjonarnych. W naszym katalogu odnajdziecie Państwo procesory, dyski twarde oraz niezbędne podzespoły do laptopów. Stawiamy na odnowiony sprzęt komputerowy na 12 miesięcznej gwarancji. Ponadto świadczymy usługi odzyskiwania kluczowych danych z dysków. Obsługujemy klientów na bazie dziesięcioletniego know how.