Podobne strony

 • Puls Biznesu

  Prasa finansowa
  Internetowa wersja ukazującego się w Polsce od 1997 roku dziennika finansowego. Strona zapewnia bezpośredni dostęp do najświeższych informacji z zakresu biznesu, notowań giełdowych (w czasie rzeczywistym) oraz bazy danych o spółkach publicznych, rynku pierwotnym, biurach maklerskich, bankach, PTE oraz TFI. Puls Biznesu, to również komentarze giełdowe, analizy oraz dział poświęcony finansom i karierze. Bogatą ilustrację dla informacji prezentowanych na stronie stanowią liczne wykresy i tabele. Ponadto strona umożliwia dostęp do zasobów archiwalnych gazety.
 • Wspólnoty mieszkaniowe

  Inne
  Strona firmy zajmujacej doradztwem prawnym w zakresie zarzadzania nieruchomościami.
 • Ewa Kraciuk - usługi administracyjne

  Inne
  Firma zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Na stronie m.in.: dokładna oferta, referencje, przydatne akty prawne i formularz zapytania ofertowego.
 • Zarządca Sp. z o.o.

  Inne
  Usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, ze szczególnym uwzględnieniem usług dla wspólnot mieszkaniowych. Pełna obsługa spraw wspólnotowych i zarządzania nieruchomością wspólnoty, usługi porządkowe, księgowe, deweloperskie, obsługa techniczna. Firma oferuje ponadto szkolenia dla zarządców nieruchomości.
 • Info-System - oprogramowanie dla firm

  Informatyka dla nieruchomości
  Oferujemy programy dla zarządców nieruchomości: spółdzielni, wspólnot, firm zarządzających. Posiadamy w ofercie pakiet programów automatyzujących praktycznie wszystkie działania związane z obsługą nieruchości począwszy od księgowości czynszowej, przez rozliczenia mediów a skończywszy na wsparciu działu technicznego. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie i serwis oprogramowania.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Mieszkania dla ciebie ::

Opis:

Strona jest stworzona dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Przedstawia ona pewne rozwiązania z branży budowlanej oraz najważniejsze informacje dotyczące afery reprywatyzacyjnej. Na stronie mogą Państwo dowiedzieć się, czy inwestycja w nieruchomości się opłaca oraz za co odpowiada deweloper budowlany, a także jakie warunki musi spełnić mieszkanie idealne. Strona zaprasza do czytania zainteresowanych rynkiem nieruchomości, dzieli się swoją wiedzą i ciekawostkami na temat mieszkań i domów.