Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • san-medical.pl

  Medycyna i zdrowie
  Z pomocą naszej kliniki możliwe będzie ukrycie wszystkich niedoskonałości w wyglądzie każdej osoby. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do postawienia na zabiegi, które są u nas dostępne. Można dzięki nim naprawdę wiele zyskać i być szczęśliwym ze swojej prezencji. Przeszczep włosów na śląsku, który jest oferowany przez nas to świetny wybór dla wszystkich osób i gwarancja z takowego czerpania dużej radości. Warto więc postawić na naszą ofertę i skorzystanie z naszych zabiegów.
 • Paznokcie żelowe, przedłużanie rzęs, Oleśnica

  Medycyna i zdrowie
  Przedłużanie paznokci, paznokcie żelowe, przedłużanie rzęs, tipsy, stylizacja paznokci. Zabiegi fotoodmładzanie, depilacja laserowa, liposukcja kawitacyjna, laser CO2, Mezoterapia, kwas TCA i wiele innych - Zapraszamy ! Salonik Kosmetyczny u Beaty Oleśnica.
 • www.ortodent-banino.pl

  Medycyna i zdrowie
  Myślisz o estetycznej odbudowie zębów z użyciem nakładek prostujących Clear Aligner lub protetyki? A może zastanawiasz się nad wybielaniem zębów? Zapytaj o te metody stomatologów z gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska, którzy dbając o Twój komfort, dbają też o swoje kompetencje, stale uczestnicząc w szkoleniach i kursach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Oprócz stomatologii estetycznej oferujemy implantologiczną przebudowę braków zębowych, która uzupełnia chirurgia oraz nowoczesna diagnostyka realizowana kompleksowo w ramach placówki. Zapraszamy!
 • Super Wszywka Praktyka Lekarska

  Medycyna i zdrowie
  Super Wszywka Praktyka Lekarska została założona przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych lekarzy, którzy pomagają wyjść z nałogu osobom z chorobą alkoholową. Gabinet Super Wszywka oferuje zabiegi polegające na podaniu esperalu w postaci wszywki podskórnej. Zapraszamy do kontaktu z firmą Super Wszywka Praktyka Lekarska telefonicznie: 531 10 40 80, mailowo KONTAKT@SUPERWSZYWKA.PL oraz osobiście w biurze przy ul. Niecała 2 w Pabianicach (95-200).


:: www.polaszczykgefest.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.polaszczykgefest.pl

Ulica: ul. Długa 7a-9

Miasto:
Kod: 62-800
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w aspekcie bioenergoterapii zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy GEFEST. Dzięki bogatemu doświadczeniu firma oferuje różne metody uzdrawiania, jak również wspomagające leczenie chorób. Ponadto świadczy usługi w zakresie doradztwa i stymulacji biznesowej, mającej na celu mentalne wzmocnienie funkcjonowania firmy oraz udzielania informacji o rzetelności oraz uczciwości kontrahentów a także sprawdzanie lojalności pracowników oraz udzielania informacji dotyczącej powodzenia nowych pomysłów inwestycyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą zapraszamy na stronę internetową.