Podobne strony

 • Amelia Zembaczyńska Adwokat Opole

  Prawo i podatki
  Nazywam się Amelia Zembaczyńska i jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów windykacyjnych, pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej i pomocy w inwestycjach firmowym. Z początkiem 2018 roku poszerzyłam zakres swojej pomocy o ochronę danych osobowych (RODO) oraz prawo transportowe. Zapraszam do kontatku.
 • Porada prawna Gorzów | adwokat-prawucki.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria adwokacka zaprasza do zapoznania się z jej pełną ofertą oraz do współpracy. Udziela pomocy prawnej zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Adwokat Szymon Prawucki gwarantuje pełne zaangażowanie, skuteczność oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Kompleksowy zakres usług sprawia, że pomoc prawna gorzów jest skuteczna i profesjonalna.
 • Notariusz Gdynia - Cezary Jędrowicz

  Prawo i podatki
  Biuro notarialne Cezary Jędrowicz oferuje wybór usług, wśród których można wymienić sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń oraz doręczanie ich, sporządzanie wypisów i odpisów dokumentów, oraz wiele innych z zakresu czynności notarialnych. Kancelaria Notarialna stawia sobie za priorytet rzetelność, stabilność oraz profesjonalizm, które przekładają się ostatecznie na satysfakcję klienta. Siedzibę kancelarii można znaleźć w centrum Gdyni pod adresem Baltiq Plaza przy ulicy Święto
 • radca-pawlak.pl

  Prawo i podatki
  Jesteś zainteresowany skontaktowaniem się z radcą prawnym? Masz jakiś problem dotyczący prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego lub administracyjnego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i przedstawiamy Ci usługi oferowane przez naszą kancelarię. Jeżeli tylko wyrazisz taką potrzebę, to radca będzie reprezentować Cię przed dowolnymi organami państwowymi. Pomoże sformułować odpowiednie pisma procesowe, złoży wnioski i na bieżąco będzie odpowiadać na wszystkie pytania. Na stronie znajdziesz niezbędne
 • Kancelaria prawna, kancelaria adwokacka - KTMH.pl

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria THM oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Zapewniamy usługi dla przedsiębiorstw dotyczące miedzy innymi prawa podatkowe, prawa spółek, prawa własności intelektualne, prawa karnego oraz skarbowego. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie również spraw z zakresu prawa cywilnego. Nasza kancelaria prawna oferuje również pomoc prawną.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" ::

Nasza ocena:
Adres: http://martax.jgora.pl

Ulica: Różyckiego 19/13

Miasto: Jelenia Góra
Kod: 58-506
NIP: 611-252-03-63

Telefon:
Opis:

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra "Mar-Tax" proponuje profesjonalną obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa bez względu na formę prowadzonej księgowości: podatkowa książka przychodów i rozchodów (PKPiR), księgi handlowe, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych czy karta podatkowa. Dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej!