Podobne strony

 • Kancelaria Radców Prawnych Wejherowo

  Firmy wg branży
  Kancelaria Radców Prawnych oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, zastępowaniu strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym oraz na opiniowaniu i sporządzaniu projektów umów cywilnoprawnych, a także na prowadzeniu negocjacji. Obsługa podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, jak
 • Prawnik Gdynia

  Prawo i podatki
  Kancelaria adwokacka Kreft Przewięda z siedzibą w Gdańsku prowadzona jest przez dwóch doświadczonych prawników z bogatą wiedzą merytoryczną. Nasz zespół zapewnia zarówno stałą obsługę prawną, jak i doraźną pomoc w zakresie między innymi prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego, pracy, karnego, karnoskarbowego i administracyjnego i każdej innej dziedzinie. Zapewniamy kompleksową obsługę, skuteczność działania oraz przyjazną atmosferę współpracy.
 • MAGDALENA BARCIKOWSKA porady prawne Gdańsk

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej mieści się w Gdyni a jej filia w Sztumie. Firma oferuje usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, również w języku włoskim czy angielskim. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy opiekuńczego, spadkowego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Posiada wymagane ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności i przestrzega zasad etyki adwokackiej. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie i działalności lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
 • Adwokat Borowik

  Prawo i podatki
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza kancelaria prawna działa w Gdańsku, gdzie zajmujemy się przede wszystkim ubezpieczeniami, podziałem spadku, odszkodowaniami. Zatrudniamy adwokata i radców prawnych, który w profesjonalny sposób podejdą indywidualnie do sprawy każdego klienta. Nasza oferta jest bardzo szeroka, zajmujemy się odszkodowaniami, spadkami, rozwodami i innymi sprawami.
 • Kancelaria Radcy Rawnego Gdynia Monika Ortan

  Prawo i podatki
  Kancelaria Prawna zajmuje się sprawami firm, instytucji oraz osób prywatnych. Kancelaria prawna Moniki Ortman wspiera sprawy z zakresu prawa cywilnego - prawa zobowiązań, z zakresu ochrony praw konsumentów, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa rzeczowego i obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego, prawa karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Możliwe są spotkania w siedzibie firmy, u klienta, jak również on line.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat Gdynia - adwokat-makowski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.adwokat-makowski.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jako adwokat Tomasz Makowski do współpracy zapraszam klientów indywidualnych oraz podmioty biznesowe. Pomogę wszystkim, którzy potrzebują wsparcia z zakresu prawa gospodarczego, prawa i wykroczeń, pracy, spadkowego, rzeczowego czy podatkowego. Swoim klientom doradzam, jak również jestem skłonny prowadzić Państwa sprawy na salach sądowych. Zapraszam do współpracy.